Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Bra | Mimi Holliday Designer Lingerie
Knickers | Mimi Holliday Luksoze Sexy Lingerie
Shitje | Mimi Holliday Luksoze Dizajn Femrash
Hoisery - Mimi Holliday Designer Lingerie
Mbështjellëse dhuratash

Zbuloni dhe dyqanoni të brendshme femrash luksoze Mimi Holliday; bra të bukur dhe sexy të projektimit, çizme, mbathje, ndërresë nate dhe rroba banje.

Designer Damaris Evans është forca krijuese prapa Mimi Holliday, ajo revolucionarizoi peizazhin luksoz të brendshëm dhe na mori jashtë normës së pranuar gjatë. Para saj eponymous Të brendshme femrash Damaris, nuk kishte asnjë gjë të tillë si çizme mbrapa hark, bota kurrë nuk kishte dëgjuar për copëtim fund, thashetheme korse nuk ekzistonte dhe brekë 'ylli' ishin të paimagjinueshme. Mimi Holliday tani ka larmishëm në të brendshme femrash të amësisë, ndërresë nate luksoze, loungewear dhe rroba sportive dhe bikinis. Mimi krenohet me argëtimin e saj, etikën miqësore me vajzat, me fokus në përshtatjen e jashtëzakonshme dhe ofrimin e një game të gjerë madhësish, përfshirë një Kupë E, deri në madhësinë e GG Large Cup Bras.

Çizme 'Damaris' janë të përshtatshme mbretërore ' - GUARDIAN | 'Vërtetë revolucionare' - VOGUE | 'Askush nuk shiti nofka mbi £ 100 para Damaris' - KOHET

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj