Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Udhëzues për recipeta

Sytjena Triangle

Ka disa ndryshime në Triangle Bra tonë; të këqijat që mbërthehen në front, ato me një dantë delikate që ngrihen deri në shpatull; gota me shije të hollë dhe ato me buzë që mbështjellin trupin. Çfarë ata janë të gjithë janë të qetë, të relaksuar dhe shumë sexy. Gota të vogla tashmë e dinë se ata mund të fluturojnë mes stileve të ndryshme, por gota më të mëdha nuk mund të kuptojnë se edhe ata mund të gëzojnë një vështrim pa nënshtrim. Ne rekomandojmë që gota mbi një D, (nëse ju pëlqen pamja e këtyre!) Provoni opsionet me një grup më të trashë nën bustin dhe shikoni se ku vëmë re se është një "finish i fortë" dantella. Jepni një rrotull, ata janë shumë të bukur për të mos!

Triangle Bra | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Bra Brawn mbushur-up

Gjeniu i shtratit të ngulitur të Mimi Holliday është e gjitha në prerje. Kjo është një sytjena që do të japë një ngritje dhe copëzim elegant. Mbushja në këtë pjesë është rreth 1cm me vlerë pambuku natyral, kështu që do të zbutet pa shtuar në mënyrë dramatike siluetin tuaj. Forma ka, ajo që ne e quajmë, një 'zhytje' që do të thotë se qendra e sipërme (paneli i mesëm i sheshtë në mes të kupave) është më i ngushtë dhe ekspozon më shumë dekolte sesa gota të tjera, duke vendosur fazën për copëtimin e syve. Duke folur teknikisht; kupat janë një model i prerë me dorë dy pjesë me një shtresë që shkon horizontalisht. Në stilet e pastërta të mëndafshit e lëshojmë vidën e dukshme për një couture feel.The shtytja mbushur është prerë të ulët në bust, kështu që nganjëherë ne shtoni mbulesë dantella për të krijuar një përshtatje të përkryer të qetë, duke parandaluar overspill ose ikin nipples.Remember se si ju tha se ngritja është e gjitha në prerje jo nga mbushje? E pra, kjo do të thotë se është e madhe për të gjitha madhësitë - është shitësi më i mirë për dhjetë vjet! Çdo grua meriton të ketë një Mimi Holliday mbushur-Push Up.

Mbushur Push-Up Bras | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Komfort Bra

Mimi Holliday shitësi më i mirë ndërkombëtar për më shumë se dhjetë vjet; Bra Comfort është Mbretëresha në Tokën e Unpadded. Seriozisht, nuk është vetëm ne duke thënë atë. Nga një 28B në një 40E dhe deri në një GG në mes, kjo sytjena është një biznes serioz në mënyrën më delikate të bukur, sexy, të harlisur, gjithshka të mundshme. Projektuar për t'u përshtatur siç është e rregulluar. Mimi Holliday Comfort Bra është një pjesë, një filxhan me darts të hartuar nga dantella dhe mëndafshi të pastër. Plotësisht mbështetëse dhe duke ofruar lartësim të butë dhe copëzim natyral, gjiri është i mbështjellë dhe i rehatshëm në filxhan seksualisht gjysmë sheik. Po, kjo është e drejtë - vetëm për shkak se e quajmë për ngushëllim nuk do të thotë që nuk është aq mirë me mbathje për mbrëmje, si një thurje klasike për ditën. Gjithmonë e bukur, gjatë gjithë kohës.

Comfort Bras | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Bra Bra

Dëgjojini big boobs! Sytjena e shpatullave është e mrekullueshme për çdo madhësi, por unë bast që ju nuk prisni të dëgjoni se ky sytjena është me Qetësi për gota më të plota. Projektuar në mënyrë perfekte për të mbështetur nga baza e kupës deri në lartësi dhe mbi supe, ajo siguron mbështetje të butë por të rëndësishme strukturore për bustin. Gjiri varet mbështetur, mbështjellë në dantella mahnitëse. Ky stil ofron një fund të mrekullueshëm të lëmuar me ngritje të madhe dhe copëzim natyral. Të gjitha trarët e shpatullave japin një mbështetje të bukur, por për forcë ekstra, shtesë, zgjidhni një stil që vëmë re si një dantelle "e fortë". Është një sytjena me të vërtetë e rehatshme. Mos pyes veten se si funksionon nën rroba - tregojeni atë! Reduktimi i dantellës shton shtresim të ftohtë dhe një aluzion të guximshëm të asaj që fshihet nën të.

Bra Bra. | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Ballkon Bra

Mimi Balkan Bra's janë të njohur për përshtatjen e tyre. I hartuar me një panel me dy pjesë dhe një shtrese horizontale, Ballkoni është i përsosur për ngritje në bust, me shtytje që vjen nga baza e kupës. Ballkon me brinj, me vijën e tyre të arsyeshme drejt në pjesën e sipërme të bustit. Uluni bukur nën veshje. Filxhan i bollshëm i Ballkonit e bën atë një zgjedhje të këndshme për një bust të vogël, duke rritur siluetin dhe duke hequr indin e gjirit. Një ballkon Mimi Holliday është i dashur për shiritat e mëndafshit të butë, një përshtatje e përkryer, dhe më shumë se çdo gjë, butësia e kupave të veshur me pambuk. Provoni për veten tuaj dhe na tregoni nëse jemi të gabuar.

Ballkon me brinj | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Maxi Bra

Ky sytjena është e vërtetë me emrin e saj - mbështetja maksimale, rehati maksimale dhe joshje maksimale. Përgatitur për bustin më të plotë, skuadra jonë maxi ka të gjitha përbërësit e duhur për t'u siguruar që ju ndiheni sexy dhe të përkrahur, duke përfshirë shiritat e gjera të mëndafshit të gjërë, një dizajn me tri pllaka, mbyllje shtesë në pjesën e prapme dhe më të mirën e të gjitha dorezave të energjisë të përfshira në nënshkrimin e Mimi Holliday dizajne mëndafshi të pastër. Me formë ad lart natyrore, skuadra maxi do të ndjehet si një lëkurë e dytë nëse jeni 28FF ose 40E. Ky sytjena është kaq e butë - nuk do të besosh që e veshësh. Designers vesh atë, kështu që ajo duhet të punojë!

Maxi Bras | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Brain e lindjes

Shpejt duke u bërë një favoriste në modë të lartë me nënat shtatzëna dhe ato infermierore, mastet mëndafshi të amësisë Mimi Holliday premtojnë funksionalitet të plotë dhe rehati me absolutisht asnjë sakrificë në stilin. Tregon një kombinim të kushtueshëm të mëndafshit të pastër me rrjetë të shtrirë super të butë ose dantella, kjo sytjena paraqet luksin dhe stilin për të brendshme femrash të amësisë. Sytjena e amësisë përmban një dizajn unik për Mimi Holliday, duke përfshirë një Paneli Diskrete të markuar në të gjithë bustin nga diskrecioni i shtuar dhe kapëset e zemrës së artë. Dhënësit duan që të kenë mundësi të vërteta në modë në veshin e lindjes dhe aftësinë për të ruajtur të fshehur në mënyrë të qetë në të gjitha skenarët. Designed by Damaris Evans pas lindjes së fëmijës së saj të parë, Kitty.

Materniteti Bras | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj