Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Shikim Ekskluziv i Parë - Debut Koleksion Veshje

Prill 25, 2017Kur veshjet e brendshme të Damaris nisën në 2003, shtypja e modës dhe konsumatorët njësoj ranë në dashuri, duke shfaqur hartimet në plazhet në të gjithë botën. Tifozët e famshëm përfshijnë Claudia Schiffer, Meg Matthews dhe Sadie Frost, të gjithë të pikturuar në plazhin portik të Balearic të Las Salinas atë verë.

Tani, këtë verë sheh fillimin e koleksionit të parë të plotë të rrobave të plazhit të Mimi Holliday nga Mimi Holliday, duke u frymëzuar nga verëra të butë në jug të Francës dhe në projektin e preferuar të Designer Damaris Evans, Bonjour Tristesse.

Mimi Holliday | Veshje luksoze Swimwear Designer. bikini

Duke paraqitur dizajne të veshur me rroba të frymëzuara nga të brendshme femrash portreti, të cilat Mimi dhe Damaris janë të famshme, të tilla si harku i holluar dhe kapëse me këllkë, koleksioni do të ofrojë gjithashtu këmisha të lehta dhe me fije të pastra, të përkryer për të hedhur mbi një rroba banje, kapele të punuar me dorë nga Panama, sandale të punuar me dorë në Itali dhe një peshqir i tepërt, 100% pambuk i rrumbullakët.

Mimi Holliday | Swimwear luksoze. Designer Beachwear | bikini

Shpresojmë që të shijoni këtë pamjen ekskluzive të pamjes së parë të koleksionit që lançon në maj. Të transportohen në gadishullin francez me Mimi Holliday Beachwear Collection, 2017.

Mimi Holliday | Swimwear luksoze. Designer Beachwear | bikini

Mimi Holliday | Swimwear luksoze. Designer Beachwear | swimwear

Mimi Holliday | Swimwear luksoze. Designer Beachwear | Beachbag

Mimi Holliday | Swimwear luksoze. Designer Beachwear | Beachbag

Dashuria,

Mimi xoxo

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

12 Comments

 • Freda

  Hi, unë mendoj se i pashë ju vizituar faqen time të internetit kështu që unë erdhi për të kthyer preferojnë? Unë jam duke u përpjekur për të gjetur gjëra për të
  përmirësuar faqen time! Unë mendoj ok e saj për të bërë përdorimin e disa nga idetë tuaja !!

  viagra (Mauricio)

 • përmirësim i mirë në shtëpi

  Ekziston një larmi e madhe vida që përdoren në projektet e riparimit në shtëpi.
  Konsideroni heqjen e vendkalimit tuaj të thjeshtë dhe instaloni një tullë atë.
  Për këtë arsye, nuk është e heqjes së sfondit nuk rekomandohet. http://omz-specialsteel.com/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=http://westpelvapha.mihanblog.com/post/67

 • oqean mbret restorant sakramento

  Pika më e rëndësishme është shmangia e monotonisë në paketën tuaj të stërvitjes.

  Një markë varet nga një produkt në qendër të vëmendjes, shpesh bëhet një
  inç përkatës. https://webmaster95.ru/bitrix/rk.php?goto=http://win88.today/joker123/

 • 918kiss singapore

  Vetëm mbani në tuaj që ju nuk duhet të zërit të shkruar.

  Duke kërkuar për të siguruar flirta med killar (flirtim me djemtë) ose
  flirta med tjejer (flirtim me vajzat) nga Suedia? Mendoni shumë dhe arsyetoni pikat për dhe kundër praktikave tuaja. http://www.online-casinos-place.com/choose-the-best-and-trusted-online-casino-in-malaysia.html

 • po rritet me shpejtësi

  ju mund të gjeni vende të tjera dhe mund të afirmojnë atë që ju pëlqen
  melhor tratou o assumunto. sucesso http://www.91pronvideos.org/home.php?mod=space&uid=114909&do=profile&from=space

 • http://www.7uuc.com

  Parabens Seu ponto de vista. Eu gosto bastante deste tema e procuro ler semper
  que posso. Acabei de colocar Në këtë faqe ju do të shihni
  favoritos, ju do të keni më vonë postagens.
  Grato! http://www.7uuc.com/space-uid-314442.html?do=profile

 • sa kohë e vështirë për ju generic viagra

  Olá a todos, é é minha primeira vez no site, e estou
  përshtypje në post, kjo është një mënyrë për të mos thënë më parë, para se gjithash
  gostam do conteúdo. http://www.forum.noctua-company.ru/index.php?topic=68501.0

 • Faqen e internetit Kunjungi

  Unë e arsyetoj këtë paragjykim plotësisht në lidhje me komerarizimin e teknologjive të fundit dhe të mëparshme, është
  artikull awesome. http://www.online-poker-rooms4u.com/

 • Kristy

  Парашютная стропа характеристики стропы шымкент

 • Lulekuqe

  Në dashuri me bikini im Mimi !! Gjithkush në pushim pyeti ku unë do të marrë ato nga! Nuk mund të pres më shumë sezonin e ardhshëm !! X

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj