Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Gemma bisedon me Rosie Fortescue

Mar 17, 2018

Rosie Fortescue & Mimi Holliday Dizajneret luksoze të brendshme

Miku im i bukur dhe i ndezur, Rosie erdhi që të ketë një bisedë, ndërsa banda e Mimit po zhurmonte si bletë e zënë, duke përgatitur partinë e nisjes së Mimi Holliday (blog emocionues që vjen së shpejti në këtë ngjarje). Rosie dhe unë punuam së bashku disa vjet mbrapa dhe ishte e mrekullueshme për ta kapur dhe për ta çuar atë në botën e Mimit!

Rosie ishte shumë e shpejtë për të vërejtur grupin Beau Daiquiri! Ajo ishte krejtësisht e fiksuar! Pasi vuri re menjëherë se thonjtë e saj përputheshin me atë, ajo urdhëroi Beau Daiquiri në vend! Rosie's flluska, por shumë të qetë dhe të mbledhura vibes përsosmërisht rep Mimi!

Si Rosie vazhdoi duke kërkuar përmes brendshme të bukur, kam vënë re stoli e saj të mrekullueshme. Rosie erdhi për të na parë në Mimi edhe me orarin e saj të çmendur për shkak të koleksionit të saj të ri, ajo bëri kohën për të hyrë në dyqan me një ditar të mbushur me bllokim - sepse ajo e do Mimin! Ajo përmendi se ajo është edhe paketimi i produktit të saj dhe çdo hollësi kontrollohet nga zonja e bukur, vetë.

Unë shpresoj që ju të gëzoni intervistën me shkrim më poshtë dhe këtu është Vlog Mini me Rosie përgjigjur disa nga pyetjet jetojnë!

Dashuria Gemma x

Shijoni vlogun këtu ..

Cila është këshilla më e mirë që ju është dhënë ndonjëherë?
Besoni të panjohurën
Mbaro këtë fjali: Dëshiroj që të kisha ...
... aftësi më të mira vizatimi. Nuk është ideale kur tërhiqem si një fëmijë duke u përpjekur të bëj skicat e stilit tim të stilit!
Nëse mund të kaloni një orë me të gjithë të kaluarën apo të pranishmit, kush do të ishte ai?
Louis Theroux
Çfarë aftësish keni, që shumë njerëz nuk e dinë?
Edhe pse kam duart më të dendura, jam shumë mirë të pikturoj thonjtë e mi!
Thum ose thur, apo jo?
Varet nga gjendja ime dhe ajo që unë jam veshur.
Flokët apo përbëjnë?
Të dyja!
Cila është fjala juaj e preferuar?
i ëmbël
Kur them Mimi Holliday të brendshme femrash çfarë është gjëja e parë që vjen në mendje?
Uber femërore, luksoze dhe ... Ëndrra!
Ku është vendi juaj i preferuar?
Nën një pemë mesdhetare në një ditë të nxehtë, me një pije akullore dhe një libër sketish.
Cila është gjëja më e keqe që keni bërë ndonjëherë dhe e keni marrë me vete?
Është shumë keq të thuhet, por përfshihet duke u lagur.
Një libër që duhet lexuar para se të vdesësh?
Ndjeni Frikën dhe Bëni Gjithsesi nga Susan Jeffers. Është e pabesueshme dhe të kuptosh vendimet dhe veprimet e tua për të bërë me frikën dhe si të përpunosh vendimet në të ardhmen në mënyrë që të mos lejosh asgjë të marrë në rrugën tënde!
Në çka fle?
Unë gjithmonë veshin pizhame. Këmisha mëndafshi, apo kostum lesh kashmiri gjatë dimrit, thjesht dua të shkoj të fshihem.
Kush është artisti juaj i preferuar?
Kam studiuar një shkallë të Historisë së Artit dhe fillimisht u frymëzova në shkollë nga Yves Klein. Tani, unë jam një tifoz i madh i artit dhe fotografisë bashkëkohore. Tyler Shields dhe Miles Aldridge janë super cool.
Kate Middleton apo Meghan Markle?
As
Cila është pjesa juaj e preferuar nga koleksioni ynë?
Duhet të jetë zemra, por yjet janë tepër të pabesueshëm dhe unë jam i obsesionuar me yje.
Emri Mimi Holliday është emri yll i Damaris 'p * rn. Është emri i parë i kafshëve shtëpiake me emrin e vajzërisë së nënës suaj, çfarë është tuaja?
Blackie Ainsworth
Fkomentet inal, fjalën e fundit?
Dreamy!


Rosie Fortescue & Mimi Holliday Dizajneret luksoze të brendshme

SHFAQIN ROSIE'S FAVES

Rosie Fortescue & Mimi Holliday Dizajneret luksoze të brendshme

Rosie Fortescue & Mimi Holliday Dizajneret luksoze të brendshme

Rosie Fortescue & Mimi Holliday Dizajneret luksoze të brendshme

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

4 Comments

 • Predy

  Dashuria shikoni këto! Zemrat janë gjithashtu të preferuarat e mia. Kush eshte tjetri? Emocionuese

 • Jennifer

  Këto vloge të reja janë kaq të ftohta. Dashuria Rosie! Dhe dashuri shpërthim nga e kaluara, Gemma too! Ata ishin të vetmit njerëz të vërtetë 2 në MIC.
  Me të vërtetë pëlqen njëbrirësh, Mimi.

 • Amelie

  Dashuria këtë post në blog - Rosie është fab, duke dashur të preferuarat e saj gjithashtu!

 • Suzy

  Më pëlqen pas blogut të Rosie dhe një trajtim të tillë për të parë ty edhe për Mimin ... c

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj