Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Gemma Gregory merr përsipër blogun e Mimit

Jan 25, 2018

Gemma Gregory - Designer Lingerie luksoze

Në 2016, ekipi i Mimit u takua me Gemma Gregory, një aktore e njohur për punën e saj në pritjet e Madhe të BBC dhe në episodet e hershme të serialit Made in Chelsea, në mesin e shumë të tjerëve. Gemma u bë fytyra e fushatës së Mimi Holliday për sezonin SS16, dhe 18 muaj më vonë, ajo po merr përsipër blogun e Mimit. Ne zgjodhëm Gemma si ajo është e tillë një karakter të gjallë, argëtim dhe një person i këndshëm për të qenë rreth.

Gemma Gregory - Designer Lingerie luksoze

Unë e kam dashur gjithmonë lingerie Mimi Holliday dhe u befasova kur mësova se miku im i dashur, Rudy Farr-Leander ishte drejtori i Ecommerce & Marketing në Mimi. Më pëlqen që Mimi Holliday nuk ka të bëjë vetëm me seksin, seksin dhe seksin! ... është e mrekullueshme që dikush të ketë një kohë të këndshme në dhomë gjumi, por, dua të them ... vërtet ?! Të gjitha litar për të shkuar me të ?! Servilizëm! I adhuroj karakterin e gjallë dhe vëmendjen ndaj detajeve, të cilat më kërkuan derisa po kalonin nëpër copa të Mimit. Unë gjej autentik, elegancë, por të gjithë të njëjtën pacipë dhe argëtim të marrë për të shprehur veten me të brendshme femrash gozhduar tërësisht nga Damaris Evans talentuar, të cilin unë e kam njohur dhe dashuri, përmes një intro nga Rudy.

Gemma Gregory - Designer Lingerie luksoze

Ne vendosëm të bashkëpunonim për fushatën e pranverës 2017. Isha shumë e ngazëllyer për të marrë çantën time, kështu që të flisja ☺ dhe të vishem në kthesa të zonja ime si në pjesët e ikonave ashtu edhe të bukur të Damaris dhe Mimi Holiday. Dua që festën e Mimit të ketë një kënd krejt të ndryshëm për çdo markë tjetër. Është kënaqësi, sasi, por ende me prekje të rëndësishme të stilit të lartë. Mimi Holliday ka një faktor të tillë të ndjehen mirë për të. Që nga përpjekja në grupin tim të parë, unë seriozisht nuk kam shikuar prapa.

U rrita në Londër me kohën e kaluar në Wiltshire me nënën, babanë dhe katër vëllezërit e motrat. Më i madhi është 10 përpara ... Babai im është një aktor i njohur për RSC dhe nëna ime, një artist i njohur gjobë ... kështu që një familje vend boho!

Gemma Gregory - Designer Lingerie luksoze

Kam ndjekur gjurmët e babait tim dhe u bë aktore që në moshë të re. Debutimi im ishte duke marrë rolin e Young Estella në pritjet e mëdha nga Charles Dickens, adaptimi i BBC-së, duke shfaqur krahun e krahut Charlotte Rampling i cili luajti Miss Havisham.

Gemma Gregory - Designer Lingerie luksoze

Unë shkova të kisha një djalë të vogël të quajtur Benji. Ai është i tërë bota ime ... ai është një tifoz masiv i boksierëve të mrekullueshëm të fëmijëve nga Mimi Holliday too!

Gemma Gregory - Designer Lingerie luksoze

Unë gjithmonë e kam dashur modën dhe shkrimin së bashku me karrierën time në modelimin e aktrimeve, dhe jam duke nisur vlogun e parë të Mimi Holliday të brendshme (shih më poshtë) me një vizitë në dyqanin e debutimit të Mimit dhe duke shikuar në ekskluzivitetin e dyqaneve të disponueshme vetëm në Mimi Holliday Primrose Hill dhe mimiholliday.com.

... Unë jam gjithashtu i dashur këto grupe të reja në dispozicion tani!

Gemma Gregory - Mimi Holliday luksoze femrash

Unë do të Blogging dhe Vlogging. Unë mendoj se vlogging është super e rëndësishme. Unë dua që ju të keni një ndjenjë të vërtetë të frymëzimit dhe argëtimit pas gjithë kësaj. Unë do të postuar në lidhje me cilat pjesë janë një duhet të ketë dhe sa grupe të ndryshme të bëjnë të ndihem super të veçantë. Unë gjithashtu do të ju merr prapa skenave në zyrë dhe shoots, me intervista për njerëzit emocionuese dhe shumë më tepër. Pra, mbajeni pas !!

Dashuria Gemma x

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

16 Comments

 • Theodora

  nUxzBzuIdXARtuR nUxzBzuIdXARtuR

  Cheap hosting për vetëm 10 bucks një vit dhe VPS për vetëm $ 6 / Mo.

  url16.com/fbwueyblw

  O8u7oBtHQcZyHjE O8u7oBtHQcZyHjE

 • Jane

  Absolutisht i pabesueshëm!

 • Esther

  Sa bukur?! Kur është Gemma duke bërë një tjetër vlog?
  I really like valentines varg :) është me të vërtetë bukur. Looking forward për të parë video më shumë argëtim

 • Chloe

  Kjo është vërtet e ftohtë. Do të jetë si një shfaqje televizive? Më pëlqen të brendshme. A mund ta shohim Gemma-n që lëkundet?
  Mimi mirë dhe ekipi. :) :) :)

 • ROSIE

  Kjo duket fab !! Nuk mund të presim për të parë më shumë! Gemma dhe të brendshme janë të dy mahnitëse !!

 • Pelte

  Dyqani i ri duket kaq cool! E dua këtë sezon të brendshme. Gemma është shumë e mirë.
  Është një koncept ftohtë i ri! Xxx

 • Katie

  Dashuria Gemma! Pra, bukur dhe aq shumë argëtim, ashtu si Mimi! Nuk mund të presim për të parë më shumë vlogs dhe prapa skenave x

 • Sophie

  Dua të shikoj nëpër dyqan të ri me ju djema! Duket bukur e bërë mirë! X

 • Sarah

  E dua kete! Një ide e tillë e ftohtë. Ajo është e mrekullueshme. Më kujtohet në vajzën cigane kur ajo ishte më e re. Do të jetë duke pritur për më shumë?

 • Estella

  Oh, thats kështu do të thotë Lydia dhe Francesca ... .. në të vërtetë unë mendoj se ajo është e bukur dhe wow, unë uroj unë isha aq i suksesshëm si ajo ...!
  Gjithsesi, përsëri në të brendshme, unë mendoj se të gjitha duket e bukur! Faleminderit për një shkrim të bukur Mimi, dhe unë nuk mund të presim për të parë më shumë nga Gemma! E xoxo

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj