Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Gemma Intervista Noa Weintraub Fabulous

Shkurt 06, 2018

Noa Weintraub & Mimi Holliday Luksoze Dizajn Femrash

Damaris erdhi për herë të parë në një panair të Krishtlindjeve në 2016, në një panair të bukur dhe jashtëzakonisht të talentuar, ku ajo kishte një stallë që shiste qeramikat e saj qiellore dhe organike.

Ata vendosën të bashkëpunojnë si një argëtim në projektin e dyqaneve.

Çdo copë është bërë me dorë, duke e lënë vërtetësinë unike shumë të dëshiruar. Kur të blini, do të paraqitet me një çift befasues të thaseve të mrekullueshme Kinikeworld të Mimit! 👌🏽✨🤸🏼♂️

Noa Weintraub & Mimi Holliday Luksoze Dizajn Femrash Dyqan Noa's Pucker-Up Lips Plate këtu>

Cili është emri yt P ***? (Emri i kafshës tuaj të parë ndonjëherë dhe emri i vajzërisë së nënës tuaj.)

Martha Braun

Çfarë aftësish keni, që shumë njerëz nuk e dinë?

Unë bëj Madeleines më të mirë, me një entredien sekretet.

Cila është fjala juaj e preferuar?

Hyjnor

Përfundo këtë fjali: "Uroj që të kisha ....

.. një furrë magjike që garanton për të dhënë rezultate më të mira çdo herë. Balta është një medium shumë i paqëndrueshëm për të punuar, dhe mjerisht ka gjithmonë diçka që mund të shkojë keq në furrë!

Nëse mund të kaloni një orë me të gjithë të kaluarën apo të pranishmit, kush do të ishte ai?

Grayson Perry

Thum ose thur, apo jo?

Varet ...

Flokët dhe përbëjnë? Flokët apo përbëjnë?

Të dy, por jo gjithmonë së bashku

Kur them Mimi Holliday të brendshme femrash çfarë është gjëja e parë që vjen në mendje?

Glamour dhe një kohë të mirë!

Cila është këshilla më e mirë që ju është dhënë ndonjëherë?

Besoni të panjohurën

Ku është vendi juaj i preferuar?

Nën një pemë mesdhetare në një ditë të nxehtë, me një pije akullore dhe një libër sketish.

Cila është gjëja më e keqe që keni bërë ndonjëherë dhe e keni marrë me vete?

Është shumë keq të thuhet, por përfshihet duke u lagur.

Një libër që duhet lexuar para se të vdesësh?

Unë nuk jam i sigurt se mund ta emëroj një, por unë po lexoj tani 'Tender është natë' nga F.Scott Fitzgerald, dhe përshkrimet e tij do t'ju transportojnë në vende më të ngrohta joshëse që është e sigurt.

Në çka fle?

Asgjë përveç duvetit tim të ngrohtë

Kush është artisti juaj i preferuar?

Francis Picabia. Pikturat e tij me bojëra uji të zonjave në mantilat e tyre spanjolle janë shumë të bukura.

Kate Middleton apo Meghan Markle?

As

Cila është pjesa juaj e preferuar nga koleksioni ynë?

Është kaq e vështirë për të zgjedhur, pasi gjithçka është kaq e mrekullueshme, por dantella në të brendshme femrash "Bisou Bisou" dhe "Peek-A-Boo", më kujton pikturat e dantella në qeramikën time ... kështu sigurisht që ka kuptim që të përputhet me të brendshme femrash për qeramikë tuaj, apo jo?

Komentet përfundimtare dhe fjalën e fundit?

Vavavoom

Me dashamirët afrohet .. Unë rekomandoj marrjen tuaj luaj në dhe banket sytë tuaj në të brendshme femrash të pabesueshëm në dyqan dhe në internet ....

Get plasaritje !! Dashuria Gemma X

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

2 Comments

  • Araminta

    Qeramika Wow Noe është qiellore! Do të doja një set të plotë! Unë jam duke e bërë atë tani.

  • amanda

    Me të vërtetë pëlqen buzët! Stylish çdo gjë!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj