Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Get To Know: Mbushur Mimi-së Push Up Bra

Nëntor 20, 2017

Gjetja e Bra tuaj perfekt nganjëherë mund të duket si një detyrë e pakapërcyeshme. Madhësia mbrapa, madhësia e kupës, madhësia e motrës? I mbushur apo jo i mbushur, i lidhur me kabllo apo jo? Triangle, Push-Up, Ballkon? Ne e kuptojmë se mund të ndihet paksa e habitshme, kur vetëm doni të dini se për kë punoni ju.

Mimi Holliday | Push Up Bra. | Bra Padded. | Lingerie luksoze. | Dizajn femrash


Në këtë pjesë të dytë të Mimi's Bra Guide, ne po flasim të gjitha gjërat shtytëse me Push Up Bra Braided, një preferuar që nga fillimi dhe stili i parë i prodhuar ndonjëherë nga Mimi Holliday. Projektuesi, Themeluesi dhe Drejtori Kreativ Damaris Evans shpjegon pro-të e Bra të mbushur.

Push Up Bra Braun! Ashtu si Bra Comfort, kjo me të vërtetë jeton deri në emrin e saj. Kur e quaj Bra Brain, e provova atë dhe mendova, 'wow, kjo është e rehatshme', dhe kështu emri erdhi natyrshëm. Kur fillova ta bësh këtë stil të mbushur, e provova atë dhe ne të gjithë thamë: 'Ah, shikoni atë shtytje, çfarë copëzimi!', Dhe kështu, lindi Push Up i mbushur.

Nëse jeni pas formës së mahnitshme, ngritje të pabesueshme dhe projeksion përpara, atëherë ky është sytjena për ju. Gjeniu i Push Up tonë të mbushur është gjithçka në mbushje. Është bërë nga pambuku shumë të butë dhe të lehta, dhe për shkak të prerjes në filxhan dhe mënyrës së mbushjes së ulur nën gjoks dhe e shtyn atë lart e poshtë, ju merrni ndarjen e shfaqjes pa bllokim të rëndë dhe të pakëndshëm. Çdo pjesë e mbushjes është prerë me dorë për të siguruar secilën prej tyre të jetë formuar në mënyrë të përkryer, kështu që sapo të futet në sytjena, ju jeni të garantuar që ashensori unbeatable.

Mimi Holliday | Super Plunge | Push Up Bra. | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Udhëzues për Bra


Këtu në Mimi Holliday, të gjitha bra tona janë bërë me dorë në atelier tonë të pabesueshme. A e dini, ajo merr gjashtëdhjetë njerëz për të bërë një sytjena ?! Nga prerësja e modelit, i cili e preron çdo copë pëlhure me dorë, personit që e bën harkun delikate grosgrain dhe pastaj personin që qepë ato harqe të vogla.

Prerësit e modeleve janë kaq të aftë që ata kanë qenë në gjendje të krijojnë modele për Mimin, e cila jep të njëjtën mbështetje dhe heqje në gji, që mund të prodhojnë prodhuesit e tregut masiv, por me një couture të punuar me dorë dhe pa mbushjen e brave të mbushura me mbushje të rëndë.

Që nga fillimi i saj, Push Up Bra Braided ka qenë një pjesë thelbësore e çdo koleksioni Mimi - 12 vjet të forta! Është ende një aspekt integral i pothuajse çdo historie të vetme që dizajnohemi dhe krijojmë. Është me të vërtetë qëndrimi i testit të kohës dhe ne dëgjojmë nga klientët çdo javë që na tregojnë se si asgjë nuk përshtatet si Push Up i mbushur me Mimi, dhe ata nuk e dinë se çfarë do të bënin nëse nuk do t'i bënim ato.

Pra, nëse doni një grimë të copëtuar dhe doni të bëni një ndikim, Mimi-ja e mbushur me mbulesë është e vetmja për ju!

Mimi Holliday | Push Up Bra Braun. | Bra Padded. | Push Up Bra. | Lingerie luksoze


A keni një Push Up Mimi mbushur? Do të donim të dinim se çfarë mendoni - na lini një koment më poshtë!

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

7 Comments

 • Kelpync

  Blej Pcn Pa Recetë Gjej Cheapeast Finasteride [url = http: //elc4sa.com] viagra [/ url] Drejtpërdrejtë On Line Pyridium Cheapeast Amex Pranuar Shopretin Një Krem paguajë me kontroll nga telefoni Blej Viagra Madrid

 • JB

  I bukur dhe i rehatshëm, por ... unazat e vogla metalike sjellin alergjinë nikel (të fortë) te gruaja ime.
  Ajo nuk mund ta veshë më. Ju lutemi ndryshoni atë për alliage jo nikel ose edhe për plastike ose ekuivalent.
  25% e grave janë alergjike ndaj nikelit sot. Ju lutemi ta bëni këtë favor, ajo është kaq e zhgënjyer që të mos jetë në gjendje të vishni bra të tilla të bukura.
  Faleminderit !
  Kini kujdes,
  JBD.

 • Emily

  Set i kuq është kaq i bukur - një formë e tillë shumë e mirë, bra të mbushur janë my favorite!

 • yan

  Dashuria shtytje mbushur up !! Save me nga tregojnë dalë përmes :)

 • lucy porter

  Unë kurrë nuk kam veshur bras mbushur deri sa kam zbuluar Mimi! Unë kam boobs të mëdha kështu që ata gjithmonë shtyrë ato deri në mjekrën time dhe ishin shumë OTT, por pastaj burri im bleu mua një të vendosur një Krishtlindjeve dhe ata janë të mrekullueshme. Më jepni një formë të shkëlqyeshme dhe copëzim të mahnitshëm, por jo në një mënyrë bruto!

 • Lulu

  Unë jam GJITHA për një dorë pak ndihmë;) Ky sytjena është magjike! JO mbushje, vetëm një formë mahnitëse natyrore që i jep një oomf shtesë. Nuk mund të jetonte pa të

 • Suzy

  Me të vërtetë të dobishme, Mimi! Ive gjithmonë ka qenë një vajzë ngushëlluese, por kjo rozë e fëmijës shtyu lart në pic të lartë, unë mendoj se e vërteta e tij ose guximi është qiellor ...... sx

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj