Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Get To Know: Bra Bra

Shkurt 18, 2018

Gjetja e Bra tuaj perfekt nganjëherë mund të duket si një detyrë e pakapërcyeshme. Madhësia mbrapa, madhësia e kupës, madhësia e motrës? I mbushur apo jo i mbushur, i lidhur me kabllo apo jo? Triangle, Push-Up, Ballkon? Ne e kuptojmë se mund të ndihet paksa e habitshme, kur vetëm doni të dini se për kë punoni ju.

Në këtë këstin e tretë të Mimi's Bra Guide, ne po flasim të gjithë këtë piskatore me Bra Bra, një preferuar që nga fillimi i të gjitha vajzave në Mimi HQ dhe një për t'u përpjekur për veten tuaj.

Projektuesi, Themeluesi dhe Drejtori Kreativ Damaris Evans shpjegon pro-të e bra të saj të preferuar që veshin ditë për ditë - Bra Bra.

Duhet Bras | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Coco Loco sup Bra - Vjen së shpejti!

Brezi i krahut të Mimi Holliday ka qenë një shitës i fortë për vitet e fundit 10, është forma e fitimit të sigurtë të Mimi. Jo një zgjedhje klasike e klientëve të rinj, për shkak se ajo është modës përpara, pasi rekomandohet dhe përshtatet lehtë bëhet një zgjedhje jo.

Bra Bra. | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Mimi HQ rekomandon sytjena supe për të përsosur çdo ditë sytjena, me atë mbështetje pak shtesë dhe pak më shumë se një përqafim në një sytjena sesa bra. Një nga gjallërimet me sytjena të krahut, nëse është i përshtatur me një këmishë bluzë ose me qafe të V, dantella e bukur do të përgjoj përmes krijimit të një dekolte bukurie dhe femërore.

"Në dhjetë vjet të përshtatjes së sytjena mbi klientët, askush, duke përfshirë vajzat shtytëse, nuk ka dashur formën që u jep atyre!"

Bra Bra. | Mimi Holliday Luksoze Ddesigner Lingerie

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

0 Comments

  • Nuk ka ende komente. Bëhu i pari që postoni një koment për këtë artikull!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj