Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Jodie Kidd për të gjitha gjërat Mimi

Mar 09, 2018

Jodie Kidd & Mimi Holliday Dizajnerë Femrash Luksoze

Sooo .. nuk është e përditshme ne të marrë për të lundrimit rreth në asnjë tjetër përveç origjinale #foryoureyesonly James Bond Lotus ... me një bjonde insanely bukur dhe këmbëgjatë ... Jodie Kidd.

Miku im i dashur i vjetër është një tifoz i madh i Mimi Holliday, kështu që unë e dija ta sjellja në një intervistë do të ishte ideale. Ajo është krejtësisht e bukur dhe argëtuese e cila është se si unë do të përshkruaj gjithashtu Mimi Holliday.

Në mes të saj të pabesueshme "ruajtjen e projektit të pijetore lokale" ... duke thënë këtë dua të them, Jodie në të vërtetë bleu dhe shpëtoi pijetin e saj lokale, gjysmën e hënës Kirdford, Billingshirst, nga marrja nga bashkësia lokale. Ajo gjithashtu ka punuar në bamirësi të pafund dhe në përgjithësi është shumë më tepër se heroi lokal!

Jodie na tregon se si të brendshme femrash Mimi e bën atë të ndjehet bukur dhe sexy me të gjithë nivelin e rëndësishëm të rehati. Ajo vazhdon të na tregojë se sa e rëndësishme është të kemi atë faktor të rehatisë që Mimi Holliday thon gozhdë çdo herë!

VËREJT INTERVISTËN

Emri Mimi Holliday është emri yll i Damaris 'p * rn. Është emri i parë i kafshëve shtëpiake me emrin e vajzërisë së nënës suaj, çfarë është tuaja?
Belinda Hodge .. super seksuale, e di. 😆
Çfarë aftësish keni, që shumë njerëz nuk e dinë?
Unë jam një kuzhinier shumë i mirë!
Cila është fjala juaj e preferuar?
Hyjnore.
Mbaro këtë fjali: dua ...
.. Unë kam fuqinë për të ndihmuar të gjithë njerëzit që vuajnë në këtë mot të ftohtë kobshëm, pa një çati mbi kokat e tyre!
Nëse mund të kaloni një orë me të gjithë të kaluarën apo të pranishmit, kush do të ishte ai?
Bob Marley
Thum ose thur, apo jo?
Më pëlqen si për raste të ndryshme. 😉
Flokët apo përbëjnë?
Të dyja!
Kur i them të brendshme femrash Mimi Holliday cila është gjëja e parë që vjen në mendje?
Unë citoj Gemma 'non boudoir', por të gjithë të njëjtën gjë, bukur dhe sexy.
Cila është këshilla më e mirë që ju është dhënë ndonjëherë?
Jeto endrrën!
Ku është vendi juaj i preferuar?
Aktualisht, në pijetin tim të ri 'gjysmën e hënës kirdford ... me të vegjlit e mi, duke provuar të gjitha enët e reja hyjnore.
Cila është gjëja më e keqe që keni bërë ndonjëherë dhe e keni marrë me vete?
Unë nuk jam keq 😉 💋
Në çka fle?
Kjo me të vërtetë varet nga natën .. por unë jam duke kërkuar përpara për të jaguar tim Mimi Holliday shqip!
Personi fave?
Djali im i dashur, Indi
Kate Middleton apo Meghan Markle?
Duhet të jetë Kate!
Cila është pjesa juaj e preferuar nga koleksioni ynë?
Kjo është një e vështirë ... nuk mund të presë për gabim jaguar!
Komentet përfundimtare ... Fjala e fundit?
Hyjnore!

Jodie Kidd & Mimi Holliday Dizajnerë Femrash Luksoze

.

Fijet absolute të Jodie ishin .. unicorn ..... pastaj copa ajo urdhëroi !!

Dashuria Jodie & Gemma x

MIMI i SHOP JODIE'S FAVES

Unicorn Magic | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Swan Lake | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Beau Daiquiri | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Face Angel & Jaguar Slip | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Jodie Kidd & Mimi Holliday Dizajnerë Femrash Luksoze

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

12 Comments

 • Hënë

  Kjo ishte me të vërtetë kënaqësi. Jodie është ende aq e mrekullueshme dhe Gemma duhet të jetë një prezantues i madh! Është vërtet e natyrshme dhe e bukur.
  Jodie zgjodhi gjithashtu të preferuarat e mia. Do të shkoj në dyqan së shpejti. Faleminderit xxx

 • Lottie

  Dua intervistën, makinë të ftohtë! Duke pritur për Mimi Maxi bra për të arritur, përshtatet më mirë për një GG unë mund të gjeni!

 • Marthe

  Një intervistë e tillë e madhe, shumë e sinqertë dhe e vërtetë.
  I pëlqente të gjitha pjesët që ajo ka zgjedhur !?

 • Polly

  Dashuria Jodie Kidd, ajo është kaq e mrekullueshme !! Amazing për të parë atë në Mimis blog !! Sapo urdhërova vendosjen e Unicornit tim! Nuk mund të presim !!!! ❤️

 • qelibar

  Jodie është aq e mrekullueshme !!!! Unë jam në dashuri me Angel Face nuk mund të presim për të marrë grupin tim! Sapo urdhëroi atë;)

 • Gjeorgji

  Të duash këshilla më e mirë e saj ... Ajo tashmë jeton ëndrrën që udhëton në një makinë Bond? Shume Bukur! X

 • Dhimbsuri

  Si e keni zgjedhur një të preferuar?!? Eshte e pamundur!! Shije e Madhe Jodie ❤️ ??

 • margaritë

  Një intervistë e tillë fab! Të dashurit e Jodie-së - njëbrirësh është aq e bukur, është një nga grupet e mia të preferuara gjithashtu!

 • margaritë

  Një intervistë e tillë fab! Të dashurit e Jodie-së - njëbrirësh është aq e bukur, është një nga grupet e mia të preferuara gjithashtu!

 • Sophie

  Ky është një vlog i tillë fun! I buzëqeshi të gjithë rrugën duke shikuar atë ☺️LOVE Mimi, ju djema keni kaq shumë argëtim !! X

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj