Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Femrash të Muajit - Janar

Jan 27, 2017

Çdo muaj një anëtar tjetër i ekipit këtu në Mimi HQ do të ndajë me ju grupin e tyre të preferuar nga koleksionet tona.

Sofja, Menaxheri i Shërbimit të Klientit, zgjedh 'LOTM' të janarit.

"Unë kam qenë i gëzuar shumë kur Bisou Bisou Zoo u lirua! Unë tashmë kam disa bra me Bisou Bisou dantella nga sezonet e kaluara dhe kjo mënyrë me ngjyra është e mahnitshme - në mënyrë të thjeshtë dhe klasik.Shumë e mia të preferuar është sytjena super rënie (hello copëtim) me thurje korse. Është aq sexy, por aq e rehatshme. "

Bisou Bisou Zoo | Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Sexy Lingerie | Bra. | Knicker

Bisou Bisou Kopshti Zoologjik Super Plunge Bra - £ 65

Bisou Bisou Zoo Corset Knickers - £ 42

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

0 Comments

  • Nuk ka ende komente. Bëhu i pari që postoni një koment për këtë artikull!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj