Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Femrash të Muajit - Korrik

Korrik 12, 2017

Çdo muaj një anëtar tjetër i ekipit këtu në Mimi HQ do të ndajë me ju grupin e tyre të preferuar nga koleksionet tona.

Thea, PR & Marketing Manager ynë, e zgjedh atë Të brendshme femrash të muajit për muajin qershor.

"Kjo është sinqerisht ideja ime ideale - një Bra super i qetë dhe rastësor ende elegancë Triangle që ju mund të vishni me çdo gjë dhe gjithçka është shkrepja ime e kokës dhe kjo i qorton të gjitha kutitë. i mërzitshëm, unë e di - sidomos kur punoj për një kompani të brendshme të njohur për pllakat e saj të pabesueshme të ngjyrave, por unë jam duke punuar në të! Por ky grup është vetëm mahnitës dhe plotësisht provon pse lingerie e zezë është më e mira;) mbasi nuk kam filluar të punoj për Mimi, por tani e kam të vështirë të vesh ndonjë gjë tjetër, janë vetëm. dhe super hije. Ky grup është pjesë e vargjeve të reja të bazave tona të cilat fillojnë nga £ 19, prandaj është e përkryer për përditësimin e veshjeve tuaja të përditshme të brendshme. "

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Papillon Pop | Lingerie Designer. | Bralette

Ju mund të blini Papillon Pop Triangle Bra, £ 29, këtu, dhe thurje përputhen, £ 22, këtu.

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

2 Comments

  • Lauren

    Unë zakonisht nuk veshin bra braid, por kjo është një formë e tillë e bukur dhe i aftë - unë nuk e kuptoj se si funksionon, por ajo ka! Falënderoj shumë Super Mimi xx

  • Emma T

    Urdhëroi këtë set javën e kaluar dhe e dua! Është kaq e rehatshme që kurrë nuk dëshiroj të vërë ndonjë gjë tjetër?

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj