Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Femrash të Muajit - Qershor

Korrik 06, 2017

Çdo muaj një anëtar tjetër i ekipit këtu në Mimi HQ do të ndajë me ju grupin e tyre të preferuar nga koleksionet tona.

Linda, drejtori ynë financiar, e zgjedh atëTë brendshme femrash të muajitpër muajin qershor.

"Pasi kam pasur dy fëmijët e mi, kam humbur shumë besim në trupin tim, nuk u ndjeva mirë në të brendshme dhe nuk kam qenë gjëja e parë që kam dashur të zbuloj! se ka humbur besimin.Kjo më jep një sasi të përsosur të ngritjes, jo shumë, por vetëm sa, dhe mban gjithçka në vend, është shumë e rehatshme dhe mund ta vesh tërë ditën pa e gërmuar ose duke u ndier shumë i ngushtë. për të treguar atë - unë e dua veshur minierën nën një t-shirt të bardhë në mënyrë që ju mund të shihni të mahnitshme lilac merimangë pak nën.

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Huckleberry | Dizajn femrash

Ju mund të blini Bra Brain Comfort këtu, dhe Knicker Sexy këtu.

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

1 Comment

  • Amy Klein

    Jam krejtësisht dakord me Linda - besimi im i trupit goditi pjesën e rrënuar pas lindjes së fëmijës tim të parë, por të brendshme për mua ishte një mjet i fuqishëm dhe i rëndësishëm për të rifituar besimin tim. Kam përdorur regullin e amësisë Mimi gjatë shtatzënisë dhe për të ushqyer me gji pasi fëmija im ka lindur dhe ka diçka kaq të mrekullueshme dhe funksionale ishte thjesht një send i dërguar. Mbani ata të vijnë Mimi Holliday !! xxxxx

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj