Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Femrash të Muajit - Maj

Mund 22, 2017

Çdo muaj një anëtar tjetër i ekipit këtu në Mimi HQ do të ndajë me ju grupin e tyre të preferuar nga koleksionet tona.

Beth, menaxheri i shitjeve në Mbretërinë e Bashkuar, e zgjedh atë Të brendshme femrash të muajit për muajin maj.

"Clementine është fjalë për fjalë Pranvera e personifikuar - është një koleksion i tillë i lumtur.Gëlqere zesty / hije e verdhë është e përkryer për përditësimin e syrit tuaj tani dielli po del më në fund Bra Bra Comfort ka qenë gjithmonë forma ime e preferuar dhe dantella është French Leavers Lace , kështu që cilësia thjesht ndihet e mahnitshme. Djali i frikshëm i shkurtër është një stil që ne nuk kemi bërë në disa sezone tani dhe unë jam aq i kënaqur që ne kemi sjellë atë përsëri - është kaq e hijeshuar! "

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Online Ekskluzive

Clementine është në dispozicion ekskluzivisht këtu www.mimiholliday.com.

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

2 Comments

  • Charlie

    Në dashuri me këtë ngjyrë! Bleva dy grupe sepse e vesh aq shumë sa kam frikë se do të vdes! Shume e lezetshme.

  • Bella

    Gosh kjo është vetëm ëndërr !!! DASHURIA !!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj