Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Femrash të Muajit - Tetor

Tetor 09, 2017

Çdo muaj një anëtar tjetër i ekipit këtu në Mimi HQ do të ndajë me ju grupin e tyre të preferuar nga koleksionet tona.

Louisa, drejtori i shitjeve tona globale, e zgjedh atë Të brendshme femrash të muajit për tetorin.

"Arsyeja që unë e dua aq shumë këtë koleksion është sepse është kaq e njohur 'Mimi klasik' - mënyra mahnitëse e ngjyrave, stili i ballkonit, Bow Knicker - më kujton atë që po bënim kur fillova këtu 14 vite më parë. koleksionet ishin të çmendura dhe megjithëse e dua se sa shumë e kemi larmishëm dhe kemi bërë kaq shumë gjëra të mahnitshme gjatë viteve, gjithmonë do të kem një vend të butë për hartat origjinale. Dantella franceze e hollë është në të vërtetë nga arkivat tona - shumë vite më parë në një koleksion të pabesueshëm Damaris, dhe thjesht duhej ta kthente atë për AW17. "

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Kiss Chase | LOTM | Dizajn femrash

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

3 Comments

  • Becky

    Duaje emrin! hehe Xx

  • Damaris

    Louisa! Unë e di që e doni bravën e ballkonit ... .. dhe unë premtoj që të vendos më shumë në sezonin e ardhshëm !!!

  • Karla

    Dua këtë grup, aq goxha :)

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj