Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Mimi për LOVE Magazine

Prill 25, 2017

Ne jemi në LOVE! Mbi Pashkët, revista LOVE lëshoi ​​videon e tyre hedh një vështrim në disa tradita të Pashkëve nga e gjithë bota, të vjetra dhe të reja. Duke shfaqur Daisy Lowe, Bee Beardsworth, Daisy Maybe, Mary Ballantyne dhe Nyasia Matonhodze, ka edhe disa pjesë të poshtër të Mimit gjatë gjithë ... mbani sytë tuaj peeled!

Dyqani pjesët e paraqitura Mimi dhe Damaris më poshtë!

Mimi Holliday, revista LOVE, Lingerie luksoze

DAMARIS ARCHIMEDES SET - SHOP KETU

Mimi Holliday, revista LOVE, Lingerie luksoze, Maribou

BISOU BISOU ZOO MARIBOU GOWN - SHOP KETU

PICTURE PERFECT TWIST BRA - SHOP KETU

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Veshët e pendës Aphrodite Babydoll

DAMARIS APHRODITE BABYDOLL - SHOP KETU

MIMI HOLLIDAY FEATHER EARS - SHOP KETU

Mimi Holliday, revista LOVE, Luksoze femrash luksoze, Dantella e verdhë

DAMARIS ALECTRONA BABYDOLL - SHOP KETU

DAMARIS ALECTRONA CATSUIT - SHOP KETU

Një falënderim masiv në ekipin e mrekullueshëm në revistën LOVE për të na shfaqur! Ju mund të shikoni prapa skenave të xhirimit KETU.

Dashuria,

Mimi xo

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

2 Comments

  • Maisy

    Kjo është gjëja më e bukur! SO ftohtë, kukull Pink Baby ... Nevojitet në çdo ngjyrë.

  • Emily Voss

    Daisy Lowe është vetëm DREAM absolute Unë e dua atë! Qitje shumë e ftohtë!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj