Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Zgjedhja e Pashkëve e sekretarit të Mimit

Prill 16, 2017

Këtu në Mimi HQ kemi disa gjëra super emocionuese që shkojnë në fundjavën e Pashkëve, duke përfshirë SHIPPING FREE WORLDWIDE në të gjitha urdhërat - po, na keni dëgjuar. Sikur të kishit nevojë për një justifikim për të shtuar në koleksionin tuaj të brendshme, apo jo? Ti mundesh SHOP KETU.

Po japim edhe dy fitues me fat mundësinë për të fituar një set të lirë të brendshme në Instagram tonë - KLIKO KETU për të kaluar dhe për të hyrë!

Nëse ke probleme në zgjedhjen e grupit të ri të preferuar, këtu janë zgjedhjet tona kryesore për Pashkët.

Mimi Holliday | Pashkët | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Spin Dizzy

Brava e Triangles Spin Dizzy është një zgjedhje perfekte kur moti nxehet. Në hijen më të bukur të limonit, kjo është veshin e përditshme e përsosur.

SPIN DIZZY - SHOP KETU

Mimi Holliday | Pashkët | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Nxirrni një vorbull

Koleksioni i Tilt-a-Whirl është një nga shitësit më të mirë të këtij sezoni. Në një gamë të mrekullueshme të aqua dhe rozë të nxehtë, kjo është e garantuar për të rifreskuar veshjet tuaja të brendshme të verës.

PASOJË Një WHIRL - SHOP KETU

Mimi Holliday | Pashkët | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | teacups

Ky koleksion i sheqerit të ëmbël të kapsulës është një përditësim funksional i pranverës në sirtarin tuaj të lartë, me mbulesën prej byrynxhyk të luleshtrydhe të kuqërreme dhe dantella të bardha të pastra.

TEACUPS - SHOP KETU

Mimi Holliday | Pashkët | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | kërcimtar valsi

Bra rehati Waltzer është zgjedhja perfekte nëse padding nuk është për ju, duke kombinuar mëndafsh të pastër dhe dantella në një hije të bukur koralesh, e përsosur për muajt e verës.

WALTZER - SHOP KETU

Mimi Holliday | Pashkët | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Liqeni Swan

Harrojeni për lepur të Pashkëve, të gjitha për SWAN këtë Pashkë! Një kombinim dekadent i mëndafshit të pastër të bardhë dhe rrjetë të zhveshur me Swans të përkushtuar të këndshëm në secilën pjesë, Liqeni Swan është një koleksion me të vërtetë ikonik.

LAKE - SHOP SWAN KETU

Cilat janë planet tuaja këtë fundjavë të Pashkëve? Na tregoni në komentet e mëposhtme!

Dashuria,


Mimi

xoxo

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

2 Comments

  • Alex

    Dua këto raunde ups - shumë për të zgjedhur nga !! Duaje të gjitha! X

  • Helena Dorset

    Pra të freskët dhe të bukur Xx xx mrekullueshëm

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj