Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Vajzat e bukura mund të jenë keq!

Nëntor 16, 2017

Është një fakt i njohur se vajzat e mira duan të jenë keq, dhe vajzat Mimi nuk janë përjashtim. Ne kemi vënë së bashku të gjitha NAUGHTIEST tonë Mimi Holliday vë në një blog seriozisht cëcëritës që është e garantuar për të vë në lojë. Dhe pjesa më e mirë? Ti je i vetmi që e di se je veshur me një skuadër të keq, kështu që mund të bësh diçka të kënaqur me veten dhe të gjithë nuk do të jenë më të mençur (derisa të kthehesh në shtëpi, domethënë.)

Pra, për të gjitha vajzat e mira atje, përqafoni anën tuaj të paepur këtë dimër, dhe për të gjitha ato të egra? Epo, ju e dini se çfarë të bëni ...

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | kilota burrash

Set i keq Tres Jolie

Tres Jolie e Mimit është e bukur, po. Por fjala ime, është e paarsyeshme. Me Bra Braun Front dhe një këmishë Ouvert, ne kemi marrë 'good-girl-gone-bad' në një nivel tjetër. Asnjëherë mos kompromis për luksin, ne kemi hartuar këtë set sexy nga dantella franceze që lënë gjurmët franceze dhe shtuan disa prekje të bukura, duke përfshirë detajet e bardha të trëndafilave në rripin e rripit dhe rripit.

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Knickers | Bras

Disco Set keq

Ooh La-la! Ky numër i vogël duket mjaft i pafajshëm, por kthehet dhe Tanga është e vogël, me shirita të elastikeve të zinj grafik duke formuar një Triangle të paepur në shpinë. Lidhjet e butë fjongo në një hark mes dy kupave ari, dhe Thong është krejtësisht i hapur - ooh la-la me të vërtetë. Get gati për të partisë; ajo quhet Disco për një arsye.

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. |

Set i ndezur nga Sweetheart lë pak për imagjinatën. Le të lënë vetëm atje ...

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. |

Rollercoaster Cuff dhe Knicker Set

Ne kemi ruajtur më të mirën e fundit. 'Rollercoaster' është pikërisht ashtu siç e përshkruan emri; një udhëtim me të vërtetë të egër. Ky numër i keq i vogël përbëhet nga pranga me dantella të korrur, të cilat mund të lidhen me një unazë, e cila ulet në anën e pasme të kordonit. Kush ka thënë ndonjëherë se vajzat e Mimit nuk mund të jenë keq në mënyrë të qartë nuk e kanë parë këtë set.

Risqué në të mirën e saj;)

Cila është grupi juaj i preferuar i keq? Na tregoni në komentet e mëposhtme!

Dashuria,
Lucinda & Mimi Team x

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

4 Comments

 • lizë

  Seriozisht kush shkruan këto gjëra?

 • Amy

  omg këtë post, aq keq ❤️ të gjithë ata!

 • Katie

  definitley naughtier se nice! : 0 .. duan duan rollercoaster !! a është duke shkuar në shitje?

 • Melania

  Mirësia, unë e dua një thes të ëmbël, por të keq ...... dhe kaq shumë ... dreqin dreq .... whiz bang pop për mua këtë sezon të partisë!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj