Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Alternative Halloween Mimi me Amber Anderson

Tetor 20, 2017

Mimi Holliday | Amber Anderson | Halloween | Lingerie luksoze. | Dizajn femrash

Dashamirët e lumtur të brendshëm të Halloween! Me sezonin e turpshëm mbi ne, ne kemi vënë së bashku copat tona të preferuara për të gjithë ju që vendosni për një natë në këtë Panair të Shenjtorëve. Nga ndërthurja e ndërthurur me detajet e qerpikës, e kuqe e errët deri në mesnatë e zezë, këtu janë disa ide alternative të "Halloween" të kostos së Halloween - dhe na besoni, ata janë të gjithë trajton.

Ekipi i Mimit kohët e fundit kaloi një ditë në fshatrat e lavdishme të Buckinghamshire me aktoren tonë të preferuar dhe modelin Amber Anderson që xhiruan markat tona të reja dhe tërësisht ekskluzive - dhe ne të gjithë jemi të fiksuar plotësisht me këtë shtënë! Amber është veshur me Opium Noir Komfort V Bra, Mbështetës të Dashur dhe Çorape të Gjata të Larta. Është një nga grupet tona më të preferuara të sezonit, dhe punon si një kostum tjetër Halloween - rrjetë e zezë e hollë, një hollë e thellë 'V' dhe një mëndafshi të zi që shkëlqen? Po të lutem.

Mimi Holliday | Amber Anderson | Halloween | Lingerie luksoze. | Dizajn femrash


Zbuloni koleksionin tonë të ri të markës, Opium Noir, në dispozicion ekskluzivisht në mimiholliday.com.

Mimi Holliday | Amber Anderson | Halloween | Lingerie luksoze. | Opium Noir | përjashtues

Opium Noir Komfort V-Bra - £ 55. Në dispozicion në madhësi 32-36, filxhan BE.
Opium Noir Lartë i gjunjëzuar me kërthizë - £ 42. Në dispozicion në madhësi XS-XL
Opium Noir Wide Pezullues - £ 35. Në dispozicion në madhësi XS-XL.


Mimi Holliday | Amber Anderson | Halloween | Lingerie luksoze. | Dizajn femrash


Magjistare

Guess whoDetajimi i ndërlikuar mbi shpatullën e Bra dhe para Knicker ka një ndjenjë të dallueshme të artit-deco. Për të gjithë ju do të jetë-shtrigat, është vendosur përsosur e zezë me rrip i trashë pëlhure të qëndisur kanalizojnë disa ndjesi serioze magjistare.

Guess Kush Bra Bra - £ 59. Në dispozicion në madhësi 30-36, filxhan BE.
Guess Kush Lart Shtypur - £ 39. Në dispozicion në madhësi XS-XL.


Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Halloween | Guess Kush të brendshme femrash


Mimi Holliday | Amber Anderson | Halloween | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Polaroid


Djall

Djegur dantella të nxehtë purpur. Detajet e stilit të hollë dhe të hollë. Jo vetëm që është Fshehur dhe të kërkojë një nga grupet më të nxehta të sezonit, por është edhe trajtimi i përsosur i kësaj Halloween. Këtë vit, ne e mbajmë këtë shfaqje të ndalur Braun e krahut duke dalë nga kostumet e djallit tonë të kuq dhe duke përqafuar ato vibana satanike nga fillimi në fund.

Fshih dhe kërko Bra Bra - £ 46. Në dispozicion në madhësi 30-36, filxhan AE.
Fshihni dhe kërkoni Star Knicker - £ 55. Në dispozicion në madhësi XS-XL.

Mimi Holliday | Fshihni dhe kërkoni | Halloween | Lingerie luksoze. | Red Lingerie Red

Cilat janë planet tuaja këtë Halloween? Na tregoni në komentet e mëposhtme!

Dashuria,

Mimi x

Mimi Holliday | Amber Anderson | Halloween | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. | Polaroid

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

7 Comments

 • Rut Perez Higuera

  Më pëlqen shumë histori, fotot dhe dekoroj.

 • Alice

  OMG Unë kam qenë duke pritur për atë skuqje të kuqe sup për moshat ... .. aq i kënaqur që është kthyer!

 • Wendy

  Mahnitëse! Duaje kaq shumë!

 • Sophie

  Opiumi është my favorite nga vitet e mëparshme, aq i lumtur
  Eshte kthyer! Faleminderit Mimi! X

 • Rachel

  Çfarë një grua e habitshme - Amber A është ëndërr! Unë kam qenë në kërkim të një grupi të ri të mahnitshëm të zi dhe noiri i opiumit është mahnitës ... që detaje V! Edhe pse Art Deco me detaje mbi Guess Kush është shumë e veçantë gjithashtu! Dhe ju nuk mund të rrahni një x të gjatë hipur x

 • Annabelle Goldsmith

  Mini është markë coolest lingerie. Unë sapo kam blerë Noir Opium ... .. nuk mund të presim për të marrë atë si unë kam veshur sytjena Opium tim (madhësia 32f ... .. nga mënyra është e vështirë për të gjetur një filxhan të mirë përshtatshëm aq faleminderit!) Nga një vit para vdekjes kam nevojë për një tjetër! ? ❤️ Ju lutem mund të bëni një ngjyrë lakuriq si edhe për bras tim të përditshme ......

 • Neil

  Trullosës

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj