Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Hapi në pranverë

Mar 29, 2018

Pranvera ka çelur! Ndërsa po fshijmë veshjet tona të pranverës dhe më në fund mendojmë për këmbët e zhveshur, çfarë kohe më të mirë të vitit do të rifreskojmë sirtarin tuaj të lartë.

Pastels freskët dhe pops e ngjyrës në tyle dhe rrjetë dominojnë këtë tendencat e sezonave dhe falënderoj mirësi, sepse ata nuk duken mrekullueshëm!

Ndërsa moti merr më të ngrohtë dhe shtresat ngadalë fillojnë të heqin larg këto ngjyra fab do të shtojë një pop delikate në veshjet tuaja si ata kulmin nga nën krye të trazuar.

i hidhur

Tensioni i lartë, aqua elektrike merr fazën qendrore në Frisky Sour, një koleksion i formave më të shitur të Mimit me një kthesë të errët.

Është quajtur Cosmo Pop sepse është me të vërtetë jashtë kësaj bote!

Mos lejoni që bazat e bardha të jenë të mërzitshme! Mojito Beau është shkoni tuaj në këtë sezon për veshin e argëtimit nën të gjithë të bardhët tuaj.

Amber Rose | të brendshme femrash

Amber Rose është një refresh ëndërr për veshjet tuaja të brendshme.

bisou twist

Styling tip! Rrokullisni sërish v-qafën tuaj dhe lini këtë dantë të mrekullueshme të shohë diellin!

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

2 Comments

  • Carla

    I love Mimi Holliday të brendshme femrash aq shumë! Sapo urdhërova sytjena braun dhe rrobaqepësi Mojito Beau, nuk mund të presim që ta marrim !!

  • Lulekuqe

    Në loooove kjo është rifreskimi i pranverës! Vetëm bërë disa pazar në shitje Pashkëve dhe nuk mund të presim që ajo të arrijë !!
    Sytjena ime fave është Amber Rose dhe çizmet hipster janë aq të rehatshme dhe të këndshme. Unë mendoj se unë do të merrni Frisky Kosi sa më shpejt që ajo merr të ngrohta! Yay xxxx

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj