Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Mbijetuar Style Ftohtë Snap Mimi

Mar 04, 2018

Bodies dhe Bodysuits luksoze Mimi Holliday Designer Lingerie

Zonja është e ftohtë jashtë! Nëse jeni duke luftuar për të qëndruar i qetë në mesin e dëborës flurries - mos kini frikë!

Ne jemi në dorë për të ndihmuar të siguruar që ju ndiheni të pabesueshëm pa kapur një ftohtësi. Mos e përdorni për jelekun tuaj termik, alternativa e Mimit do t'ju bëjë pyetje në atë që keni qenë të veshur gjatë këtyre viteve të mëparshme ...

Bërë nga mëndafshi më i butë dhe lidhëse më e butë në botë, Trupat e Mimit janë një shoqe më e mirë e vajzave në shumë mënyra sesa një. Stilet tona sigurojnë rehati gjithë ditën dhe përshtatjen më të hijshme në të gjitha vendet e rëndësishme. Një copë që vishni kaq afër lëkurës duhet të ndihet jo vetëm luksoze, por si një lëkurë e dytë, dhe këtu janë materialet që përdorim; me burim nga furnizuesit më të mirë në botë për të siguruar rehati absolute dhe luks.

Një Trup Mimi nuk duhet të jetë një artikull i rrobave që jeni (ose dikush tjetër për atë çështje) duke planifikuar të hiqni ...

Gjatë muajve të freskët të vitit një Trup është pjesë e përkryer për shtresim praktik por elegant. Rrëshqisni në një, e ndjekur nga një xhins dhe një bluzë lesh kashmiri - hey-presto! Snuggly ende të kënaqshme në lëkurë. Nga Leavers Lace, më i miri në botë, në rrjetë të pastër, triko të pastër të mëndafshit dhe në dorën tonë të tërhequr qëndisje ekskluzive, do të ndiheni të mbështjellur pa kompromentuar në stilin dhe në materialet më të mira përreth.

Kushdo që tha se layering nuk mund të bëhet me stil, nuk kishte një Trup Mimi.

Kamikaze Cracker

Ky trup që ndalon shfaqjen, ultra-luksoze është hartuar nga dantella më e mirë e Leavers, me rrjetë super të pastër dhe trims mëndafshi të pastër. Mesazhi i pearlescent ombre tones tërheqë sy në të gjitha vendet e drejtë, dhe gota janë jo-Wired për një finish natyrore, të qetë. Në anën e pasme, një prerje diamanti arrin të ulët në bazën e prapme ku më të hollë ombre Leavers Lace pret. E lidhur me një kapelë ari të vetme, ky trup është pjesë e përkryer kalimtare, duke formuar dhe zbutur nën rroba dhe duke bërë një deklaratë si veshje të sipërme.

Kamikaze Cracker Trupi. Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Mojito Beau

Ky trup që ndalon shfaqjen, ultra-luksoze është hartuar nga dantella më e mirë e Leavers, me rrjetë super të pastër dhe trims mëndafshi të pastër. Mesmerizing florals fildish lulëzim në të gjithë trupin, duke tërhequr syrin në të gjitha vendet e duhura, dhe gota janë jo-Wired për një finish natyrore, të qetë. Në anën e pasme, një prerje diamanti arrin të ulët në bazën e shpinës ku pret më të hollë të fildishtë Leavers Lace. E lidhur me një kapelë ari të vetme, ky trup është pjesë e përkryer kalimtare, duke formuar dhe zbutur nën rroba dhe duke bërë një deklaratë si veshje të sipërme.

Trupi Mojito Beau. | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Swan Lake

Ata janë kthyer. Swanët tanë të lakmuar bëjnë një kthim shumë të parashikuar për sezonin e ri dhe ata kanë pasur një përmirësim të vogël. Fjalë për fjalë. Dora jonë e tërhequr, mollzat ekskluzive të qëndisura kanë zvogëluar brinjet dhe kurorëzat kurorëzuese në të gjithë lavdinë e tyre elegante, duke e bërë për një mundësi të përsosur martesore. Nëse i pëlqente ata herën e fundit, do t'i LOVE tani.

Trupi i liqenit të Swan. | Mimi Holliday Designer Luksoze Lingerie

Beau Daiquiri

Një nga pjesët tona të preferuara të sezonit, trupi i nënshtruar i Beau Daiquirit është një deklaratë, dhe pastaj disa. Prerë nga modeli i njëjtë si Comfort Bra më i shitur, kupat janë të lidhura me kabllo dhe darted për mbështetjen dhe formimin e pabesueshme. Zemrat e kuqërremtë të kuqërremtë dhe flakët e 'dashurisë' në të gjithë rrjetat super gjobë, kudo përveç në mes të rajonit, ku rrjetë është lënë tantalizingly thjeshtë. Në anën e pasme, një diamant i prerë nxjerr në pah siluetë, duke e bërë rrugën për zemrat akoma më të qëndisura. Trupi ngjitet në pjesën e prapme me një mbyllje klasike me hundë dhe sy, dhe me poppers nën.

Trupi i Beau Daiquiri. | Mimi holliday Designer luksoze femrash

SHOP ALL ORGANET>

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

0 Comments

  • Nuk ka ende komente. Bëhu i pari që postoni një koment për këtë artikull!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj