Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Swan Has Arrived!

Shkurt 14, 2017

Në 2016, Mimi Holliday nisi Marmalade dhe Deadly Nightshade, macet ekskluzive, të tërhequr me dorë dhe yjet me qëndisje që përfshinë shtypin e modës dhe Instagram, duke u paraqitur kudo nga Vogue, Cosmo dhe Elle për të qëlluar virale të famshme të Jemima Kirke. Këtë sezon ju sjellim LAKE SWAN, tulle super të shkëlqyeshme të zhveshur, mëndafshi të bardhë dhe një mjellmë të pabesueshme dhe të qëndisur.

Mimi Holliday | Swan Lake | Lingerie Designer. | Lingerie luksoze

Polaroids: prapa skenave që gjuajnë liqenin e Swan.

Mimi Holliday | Swan Lake | Lingerie Designer. | Lingerie luksoze

Pena të bardha apo të zeza? Nuk mund të vendosim se çfarë duam më shumë.

Mimi Holliday | Swan Lake | Lingerie Designer. | Lingerie luksoze

Snaps marrë nga Damaris prapa skenave në grup.

Mimi Holliday | Swan Lake | Lingerie Designer. | Lingerie luksoze

Ju mund ta bleni koleksionin tuaj të plotë këtu >, dhe gowns maribou këtu: e bardhë > | i zi >.

Cila është pjesa juaj e preferuar nga koleksioni? Na tregoni në komentet e mëposhtme!

Ekipi Mimi xo

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

1 Comment

  • Ryne

    A mund të them vetëm se çfarë lehtësie mund të kërkoni nga dikush që me të vërtetë është i vetëdijshëm për atë që po flasin në internet. Ju e dini pozitivisht se si ta mbani një problem të butë dhe ta bëni të rëndësishëm. Njerëzit shtesë duhet ta mësojnë këtë dhe ta perceptojnë këtë aspekt. O11fb8f histori. Unë nuk mund të besoj se ju nuk jeni më të pëlqyeshëm, sepse ju nuk e keni këtë dhuratë.

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj