Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Të brendshme si veshje të sipërme

Shkurt 09, 2017

Thea Cooper punon në Mimi Zyra e Shtypit dhe ndan këshilla të saj të lartë në styling brendshme tuaj si çdo ditë veshin.

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Sexy Lingerie |

Është parë në çdo lumi dhe faqet e çdo reviste me shkëlqim. Të brendshme si veshje të sipërme është padyshim këtu për të qëndruar dhe këtu në Mimi, ne jemi tifozë të mëdhenj të këtij trendi. Këtu është udhëzuesi im i përhershëm për të bërë shumicën e ideve tuaja më të bukura.

Kënga e kamisoleve.

Vishe: Mbi rollnecks, bluza, këmisha të tepërt dhe thurje të buta. Nëse nuk e keni ndjekur këtë prirje atëherë, mirë ... ju keni jetuar në një vrimë. Është shkulur në çdo blogues dhe stilist të stilit të rrugës që ia vlen të kripës së saj, dhe kjo është ndoshta për shkak se është krejtësisht e rehatshme dhe e lehtë për të veshur ndërsa menaxhohet të jetë super elegant në të njëjtën kohë. Ideale, apo jo?

Merrni pamjen: Një ngjyrë e ngjyrosur, si kjo qafe e rrokullisjes së gjelbër, duket e mahnitshme me një shirit klasik të zi. Provoni tonë Bisou Bisou Zoo Black Silk Slip çiftëzohet me çizmet çizme.

Mimi Holliday | Lingerie luksoze. | Sexy Lingerie | Ndërresë nate | Silk Slip | Streetstyle

Maddy Alford në revistën Cosmopolitan se si të stilit Bisou Bisou Cami tonë si veshje të sipërme:

Mimi Holliday | Cosmopolitan | Të brendshme si veshje të sipërme | Lingerie luksoze

Brava e Showstopping.

Vishe: Kudo që mund ta shihni! Nën krye të dukshme, bluza, këmisha dhe veshjet.

Majat e pastra dhe bluzat janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të nxjerrë në pah atë që është nën, pa qenë tepër i hapur. Kjo është zgjidhja perfekte nëse e provoni këtë prirje për herë të parë ose dëshironi të theksoni lehtë se keni një grup të mrekullueshëm. Sa më i dukshëm është më i miri, aq më shumë do të shihni ... qartë! Pra, nëse guxoni, shkoni të gjithë jashtë: një krejtësisht absolut i dukshëm do të shfaqë sytjen tuaj të bukur dhe deri kredencialet tuaja të modës. Vishni me xhins të zi dhe një xhaketë lëkure klasike për një pamje të relaksuar dhe të ftohtë. Nëse doni një mbulim pak më shumë, shikoni frills ose ruffles dhe një pëlhurë më të errët.

Merrni pamjen: Tona 'Damaris Iconic V Bra'është një ndërrues i përgjithshëm i lojërave kur është fjala për shfaqjen e undies tuaj. I thjeshtë, i përjetshëm dhe i shquar me një hollësi klasike 'V', mëndafshi është krejtësisht i errët, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për një gozhdë rrëshqitëse dhe mbushja delikate jep ndarje të mahnitshme.

Mimi Holliday | Damaris | Sexy Lingerie | Lingerie luksoze. | Dizajn femrash

Trupi.

Vishe: Nën Jeans dhe fundeve të larta. Boduza është vendosur të jetë një nga prodhimet tuaja për të kaluar veshjet kalimtare. Është e mrekullueshme për layering dhe duket e pabesueshme veshur lart ose poshtë. Më beso; këtu është arsyeja pse ...

Së pari, ajo thekson shiritin tuaj si asgjë tjetër, duke ju ngjitur dhe zbutur si magji. Faleminderit, zotat e brendshme. Së dyti, ajo ngjall stilin e lehtë: "Xhinse të hedhura me një dantë të bukur apo me kordon mëndafshi është kombinimi i ëndrrave. Mbaroni pamjen tuaj me një xhaketë sportive të përshtatur ose një stërvitjeje të gjatë për stilet maksimale të rrugës Së treti, ju mund të jeni aq e rrezikuar ose të anuluar si ju pëlqen. Nëse ju vendosni për një zhytje V me një lugë mbrapa ose një qafë të lartë, me numër të gjata sleeves pakuptueshëm, ju jeni i sigurt për të kthyer kokat.

Mimi Holliday | Triko | Lingerie luksoze. | Lingerie Designer. |

Merrni pamjen: tonë Tornado Trupi përmban një panel të errët, kështu që ju mund të rrokni atë me xhins, çdo ditë të javës.

Ne do të donim të dinim se çfarë mendoni - a doni një blic të pacipë të dantellave apo duhet të mbaheni në mënyrë rigoroze vetëm nën atë? A është një shtresë mëndafshi po aq sexy sa i përket një thurjeje të rehatshme siç është në dhomën e gjumit? Na tregoni në komentet e mëposhtme!

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

4 Comments

 • Addriene

  Nëse isha një Turtle Teenage Mutant Ninja, tani unë do të thosha "Kawubonga, djalë!"

 • Judith

  Mendimi superior i desntmorated më lart. Faleminderit!

 • Qiell

  Heck yeah bab-yee mbajtur ata vijnë!

 • laura

  Dashuri dashuri dashuri!
  My favorite është Twist Zodiac nën një xhaketë kostum

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj