Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kthehu tek blogu i Mimit

Çfarë të paketoni për fundjavën tuaj larg

Prill 02, 2018

Fundjavat e gjata janë arratisja e përsosur nga dita në ditë, kështu që nëse ju jeni duke ikur në një pushim qyteti, bregdet, ose një udhëtim në rrugë në fshat, ne kemi marrë listën tuaj paketim të gjitha punuar jashtë. Uluni mbrapa dhe shijoni udhëtimin në destinacionin tuaj ...

Në rrugën tuaj, nëse jeni të mbërthyer uleni pranë një kuti fluturimi ose ndryshe partneri ose shoku juaj është i mërzitshëm ju pa kuptim tashmë ... thjesht kalojeni në maskën e maskuar luksoze të Mimit për një sy të mbyllur. Një sinjal universal për "Unë jam bërë duke folur" ose nëse jeni në nevojën reale për një shtyrje të vogël të kësaj ëndrre të një maskë sy, do të zbutni butësisht sytë tuaj dhe do të përballeni në të gjitha vendet e duhura për një ëndërr të ëmbël.

Gjatë udhëtimit është e rëndësishme të jesh sa më rehat që të jetë e mundur, dhe që shtrihet në shtresat e gjata! Zgjidhja - çfarë mund të jetë më mirë se sa të kalosh në Komfortin e Mimit ose në Triangle bra të bashkuar me një palë me shkëlqim të ngushta të Litarëve të Lartë të Ngrirë përpara se të dilnim - për të siguruar që nuk po vërtitesh në sediljen tuaj 30 minuets në ...

Kudo që të jeni, porti i parë i thirrjes është gjithmonë që të kërkoni Poolin dhe nëse ka, do të shkoni menjëherë për të larë ato dhimbje dhe dhimbje të pashembajtjes me një notim dhe saune. Shpresojmë që ju jeni larguar nga diku në mënyrë të mrekullueshme (mund të shpresoni!) Dhe do të dëshironit të shihnit elegancën e pishinës, vargja e Mimisit për Swimwear është miku juaj më i mirë.

Ndërsa bëhet gati për darkë ose drejtimin e dushit tuaj të merituar mirë (që noton numëron si stërvitje - stuff lodhshëm) ju do të duhet fustan tuaj salcë! Twister ofron fundjavën e përkryer larg ndjenjave të mprehta të zjarrtë me mëndafshi të lehtë, më të dukshëm që lundron mbi trupin, me buzë me dantellë qeshur me qerpik. Shko një hap më tej me përputhjen Slip për të vërtetë të ngrohjes gjërat ose paketë, thjesht për të shthurur në luks të pastër.


Data natën ndërsa jeni larg thirrjeve nga diçka pak ekstra ... hyni në Set Glowtini Noir keq. Treguesi i tre shfaqjeve në dantellën delikate të zezë me sytjen e përparme të trekëndëshit, çadrën dhe çantën e keqe të yllit është e sigurtë se do të bëjë këtë mashtrim! Është e sigurtë se do të jetë diçka që do të rrinë në kujtesën e tyre pasi mbaron fundjava.

Ndërsa ju jeni jashtë dhe rreth në ajër të ftohtë pranverë, qoftë që të jetë duke eksploruar pamjet qytetit ose duke marrë një shëtitje në fshat, zgjidhja e përsosur është që të shtresohem një nga trupat tanë mrekullueshëm nën një bluzë snuggly. Me forma super elegante dhe hijeshuese, secili nga trupat e Mimit do të japë shtresën tuaj pak më të shtrenjtë Va-va-voom, lini xhaketat në vajzat e shtëpisë!

Si fundjavë juaj tërheq në një të ngushtë dhe fun zbukuron në një fund - mos e humbni shpresën! Nuk ka nevojë të ndiheni të zhgënjyer kur mendoni të shkoni në shtëpi, të sillni në Beau Daiquiri Bra tuaj për udhëtimin në shtëpi për të hequr shpirtrat tuaj. Është e sigurtë se do të të buzëqesh.

Enjoy!

Ekipi i Mimi X

<Kthehu tek Mimi's Lingerie Blog

Ashtu si historia jonë?

Join chat, ne do të duan të dëgjojnë mendimet tuaja.

* I kufizuar në një kod për konsumator

0 Comments

  • Nuk ka ende komente. Bëhu i pari që postoni një koment për këtë artikull!

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj