Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

aksesorë

Plotësoni pamjen tuaj, stilin Mimi. Një koleksion i aksesorëve luksozë, duke përfshirë çantat e plazhit të çmuar, sandale elegante dhe të thjeshta, një peshqir të shkëlqyeshëm prej rroba të rrumbullakëta dhe boho, rripa të tassel, të gjitha me stil si ata janë praktikë dhe të gjitha të garantuara për të bërë largimin tuaj të verës për të kujtuar.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj