Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Angel Face

Së pari, ata ishin të marinës. Pastaj, të zbehtë rozë trëndafili. Tani, për SS18, yjet më të shitura dhe shumë të lakmuara me dorë janë BACK, ndoshta në magjinë më magjike të të gjithëve. Shimmering, ombre pastel embroidered yjet, të shpërndara në mesin e rrjetë super super të pastër dhe mëndafshi mëndafshi - kjo është ideja jonë e qiellit të brendshme femrash.

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj