Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Çanta

Nga qershi të ndezura me karamele që kërcenin në një sfond me rërë, për të shpërndarë slogane të shkruara në kashtë të thurur, gamën tonë të çantave të plazhit të shquar janë mënyra më e mirë për të kryer gjërat e domosdoshme. Të përsosur për plazhin, këto stile të gjithanshëm duken të pabesueshëm edhe në tokën shtëpiake. Ju do të pyesni veten se si keni jetuar ndonjëherë pa tuajat

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj