Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Bikinis

Frymëzuar nga verë në jug të Francës, bikinis tonë projektuesi janë hartuar me dashuri dhe çdo element të konsideruar. Mimi është i njohur për përshtatjen e saj të patëmetë dhe bikinit tonë nuk janë përjashtim. Nga luxe, harqet e tepërt që zbukurojnë supet dhe hips, në hardware italiane, janë të gjitha në detajet në këtë koleksion të frymëzuar francez të bikiniseve luksoze.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj