Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Pjesë të sipërme

Bravat e luksit të modës së Mimit janë të dashur për përshtatjen dhe rehati të tyre, pavarësisht nga rënia e saj e mbushur ose sytjena e trekëndëshit të thjeshtë, ata janë hartuar gjithmonë duke përdorur silks dhe laces më të mirë. Shtoni në atë një trazirë të ngjyrave dhe dizajneve të freskëta, bashkëkohore me prek të reja. Ne gjithashtu krenohemi për gamën tonë të gjerë të madhësive, duke përfshirë edhe filma të madh të kupës Maxi; përmes madhësisë E dhe deri në madhësinë e kupës GG.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj