Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Comfort Bras

Miri Holliday bestseller ndërkombëtar për më shumë se dhjetë vjet; Bra Comfort është Mbretëresha e Tokës së Unpadded. Projektuar për t'u përshtatur sikur të ishte bërë veçanërisht për ju, Bra Mimi Comfort përmban një pjesë, një filxhan me darts të hartuar nga dantella dhe mëndafshi të pastër. Super përkrahës dhe duke ofruar ngritje të butë, mos e leni emrin budalla; vetëm për shkak se ajo është bukur e rehatshme nuk do të thotë se nuk është edhe shumë e pabesueshme.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj