Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Damaris Label
Designer Damaris Evans është forca krijuese prapa markës portreti, Damaris. Ajo revolucionarizoi peizazhin luksoz të brendshëm dhe na mori jashtë normës së pranuar gjatë. Para saj eponymous Të brendshme femrash Damaris, nuk kishte asnjë gjë të tillë si çizme mbrapa hark, bota kurrë nuk kishte dëgjuar për copëtim fund, knickers korse nuk ekzistonte dhe brekë 'yll' ishin të paimagjinueshme. I shitur ekskluzivisht Mimiholliday.com, koleksioni Damaris është origjinal.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj