Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Kamikaze Cracker

Kjo koleksion ultra-luxe është hartuar nga Black Leavers Lace, e njohur si dantella më luksoze dhe e hollë në botë. Mesmerizing botanicals në pearlescent nuanca ombre kompliment trims pastër mëndafshi dhe të vërtetë perla Swarovski detajuar.

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj