Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Veshje dhome

Koleksioni Loungewear i Mimi Holliday është luks në të mirën e saj me forma të relaksuara, të rafinuara dhe dizajne ekskluzive, që paraqesin veshje të shkëlqyera, rrëshqitje, gowns dhe pizhame. Nëse doni të lidheni në modale të butë modale ose në sallë pritjeje në mëndafshin më të mirë, loungewear jonë super e hijeshohet për netë të ëmbël.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj