Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

HOLLIDAY MAX

Max Holliday ofron pantallona të shkurtra me boksier luksoz me një stilin e stilit britanik, për më të mirën e zotërinjve. Duke qëndruar besnik ndaj formulës fituese të pëlhurave të gjalla Liberty së bashku me pincat klasike dhe kontrollin, Max është i njohur për komoditetin e fundit me secilin stil që paraqet një rrip të mprehtë mëndafshi dhe një zemër të qëndisur Mimi në butonin e fluturimit.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj