Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Këmisha

Koleksioni Loungewear i Mimi Holliday është luks në të mirën e tij me forma relaksuese, të rafinuara dhe dizajne ekskluzive. Këto ylli mëndafshi në mbrëmje janë copëza e përsosur e gjithanshme, me shkëlqim të butë për netë të këndshëm dhe elegancë të mjaftueshme për të stilit si veshje të sipërme.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj