Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Paris Loungewear

Nga mëngjeset e heshtura të së dielës që kalojnë nëpër Seine në dritat e ndritshme të Moulin Rouge, ky stil i cilësisë së mirë parizian është ilustruar me skena nga Qyteti i dashurisë, i shtypur në mëndafsh të pastër. Duke kërkuar për atë të sigurt 'Je ne sais quoi'? Ju keni gjetur atë.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj