Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Rodeo

Rodeo. Një koleksion i mrekullueshëm i të brendshme të përsosur të zezë. Fustane mahnitëse veshjesh që kombinojnë lehtë mbështetjen dhe rehati të strukturuar me luksin, tantalizing, show-off luksoze. Kudo dhe megjithatë ju e mbani atë, ju jeni pikërisht aty ku ju duhet të jeni.

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj