Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Këpucët

Çdo palë e këtyre sandale lëkure delikate të punuar me dorë janë hartuar nga artizanët në Itali, duke premtuar cilësi më të mirë. Aksesori i fundit veror, nëse jeni duke ecur këngë të rrahura ose duke eksploruar rërën e bardhë të plazheve tropikale.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj