Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Pantallona të shkurtra

Koleksioni Loungewear i Mimi Holliday është luks në të mirën e tij me forma relaksuese, të rafinuara dhe dizajne ekskluzive. Mbledhja jonë e shorties mrekullueshëm janë pjesë e përsosur e gjithanshme, me shkëlqim të butë për netë të gjata dhe elegancë të mjaftueshme për të stilit si veshje të sipërme. Ekipi me shorties përputhen ose knickers tuaj të preferuar Knickerworld.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj