Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Swimwear

Nëse jeni duke lounguar me pishina ose duke kaluar verën në plazhe me rërë, koleksioni i veshjes së sapoformuar të Mimi-s është go-to për copat më të bukura dhe më luksoze. Me një përshtatje të jashtëzakonshme dhe dizajn elegant, të gjitha këto në detaje me luks, harqe të tepërt, me kapëse me këllkë, në këtë koleksion të frymëzuar francez të luksit dhe bikini të luksit.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj