Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

teddies

Koleksioni Loungewear i Mimi Holliday është luks në të mirën e tij me forma relaksuese, të rafinuara dhe dizajne ekskluzive. Mbledhja jonë e Teddies mrekullueshëm është e mrekullueshme dhe tepër e hijshme, nëse ju vendosni për mëndafshi të pastër ose modal super të butë. Një dhuratë e përsosur për atë dikë të veçantë, secila copë është me madhësi XS-XL për ta bërë të lehtë.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj