Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Koleksioni bazik

Mimi Holliday ju sjell një koleksion të bukur modern dhe elegant të bazave moderne për veshjen tuaj të fshehur të dimrit.

Bravë të butë në konturet e ballkoneve të rrudhave në rozë noir, të zezë dhe të bardhë qiellore japin një ngritje perfekte dhe mbështetje për madhësi nga një filxhan A deri në një filxhan "FF". Lidhëse delikate me lule në shiritat më të shitur të veshur me jastëk jo të mbushur, japin copëtimin perfekt për të gjitha madhësitë. Më poshtë kemi vargjet më të fundit të bazave moderne të Mimit me fundet e butë dhe cilado formë që preferoni, nëse është një këmishë e lirë ose një përmasë ultra moderne.

Në botën e Mimit, bazat nuk duhet të jenë të mërzitshme.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj