Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Toffee Dazzler

Vintage elegante dhe vajzë shumë e bukur, karamele Diabler mbledhjen e fituar është vetëm e drejtë për luksin e përditshme. E disponueshme në katër forma kryesore, koleksioni është një kombinim i harlisur dhe i veshur me karamele me gjalpë të zbehtë dhe dantella pjeshke, dhe është e përkryer, e veshur mrekullisht nën rroba.

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj