Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Çorape

Magjia e Mimit ju ka sjellë një koleksion të mrekullueshëm çorapesh. Klasike dhe elegante me një zgjedhje të mbathjeve të bukura me dantella përgjatë çorapesh të bardha me ngjyra të larta ose moderne. Mimi do t'i bëjë këmbët tuaja shumë të lumtura me zgjedhjen tonë të opsioneve të zgjuara dhe argëtuese të ngjyrave! Një aluzion i romancës; ky koleksion i errët çorapesh i bërë nga mikrofibra kadifeja është mrekullisht i butë për kënaqësinë e kontaktit për këmbët tuaja. Perfect për ditën ose në mbrëmje, por të përsosur për të përfunduar një nga setet tuaja Mimi Holliday! Ju lutemi vini re; të gjitha çorapët Mimi Holliday janë të pakthyeshme dhe jo të shkëmbyeshme.

Nuk ka produkte në këtë koleksion

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj