Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Koleksionet

Mirë se erdhët në festën e Mimi's SS18, ku secili koleksion është emëruar pas koktejve. Krijuar nga mikologja në Mimi HQ, Damaris Evans ka kombinuar përbërësit më ekskluzivë me cilësi të lartë me një spërkatje të vogël të magjisë Mimi, duke përfshirë në arkivin e saj të recetave, duke derdhur një spërkatje të ngjyrave dhe një pluhurim të hartonave të qëndisura të tërhequr me dorë. Në Mimi HQ, ne dashuri ju japin surpriza dhe shpresoj që ju të gëzojnë fun!

SS 2018

 • Coco Loco

 • Swan Lake | Regjistrin e luksit të bardhë të dantellave të brendshme, pantallona të gjera dhe thurje

  Swan Lake

 • Pina colada

 • Mimi Fizz | Pink Lace Designer Luksoze Lingerie Set, Bra & Knickers

  Mimi Fizz

 • Tease mua. Nude & Pink Luksoze Designer Dantella Lingerie Set

  Me ngacmo

 • Mojito Beau | Designer i Brendshëm i Bardhë Lace Lingerie & Nightwear

  Mojito Beau

 • Cosmo Pop | Blue Floral Lace Designer Luksoze Lingerie, Bra & Knickers

  Cosmo Pop

 • Chloe Coco | Designer Zi luksoze Lace luksoze Set, Bra & Knickers

  Chloe Coco

 • Platinum Pomme | Pink Floral Lace Luksoze Designer Set Lingerie

  Platinum Pomme

 • Beau Daiquiri

 • Amber Rose | Modeli i Dizajnit të Luksit të Rrobave të Verdha Pink Lace

  Amber Rose

 • Kamikaze Cracker | Set i lules së brendshme femrash luksoze të dantella të zeza

  Kamikaze Cracker

 • Deti Breeze | Designer White Lace Designer Lingerie Set Bra Knickers & Mbështetës

  Sea Breeze

 • Frisky Kosi | Dantella luksoze e firmës luksoze, të brendshme dhe të thurura

  Frisky Kosi

 • Bisou Twist | Designer Purple Lace luksoze Lingerie Set, Bra & Knickers

  Bisou Bisou Twist

 • Princie Peach | Designer Pink luksoze Lace Lingerie Set, Bra & Knickers

  Princi Peach

 • Chi Chi Blanc | Designer White Luksoze Lace Lingerie Set Bra & Knickers

  Chi Chi Blanc

 • Chi Chi Bleu | Bluzë Lace Luksoze Dizajn Lingerie Set Bra & Knickers

  Chi Chi Bleu

 • Face Angel | Nude Lace Stars Dizajn luksoze femrash Set Bra Knickers

  Angel Face

 • Briolette Jet

 • Glowtini Noir

 • Unicorn Magic

 • ylber

 • Cherry Drop

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj