Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë dhe jo në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër
<
Gjuhe
<

Veshje plazhi

Qielli i kaltër blu, valët e ndritshme që hapen nën këmbët tuaja. Transportoni veten në Riviera me koleksionet luksoze të luksit të debutit Mimi Holliday. Një përzgjedhje e frymëzuar franceze e veshjeve, bikiniseve, çantave të plazhit dhe aksesorëve të projektuar, të ndikuar nga personazhet e larmishme të filozofisë së François Sagan, Bonjour Tristesse.N