Regjistrohu në botën e Mimit

dhe të gëzojnë

të brendshme femrash luksoze dhe përditësime të bukura të rrobave të bardha me email

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Porosi dhe Pagesa

Ne e dimë se blerja e të brendshme femrash online mund të jetë një përvojë e ndërlikuar, kështu që ne duam që ajo të jetë argëtim dhe pa stres! Ne jemi gjithmonë (9am-5: 30pm Mon-Fri) në anën tjetër të linjës telefonike në + 44 (0) 207 636 7060, ose team@mimiholliday.com, por në rast se ne mund të ju kursejmë pak kohë, ne kemi mbledhur disa nga pyetjet tona më të shpeshta. Ende hutuar? Mos u shqetësoni, na telefononi. (Ne e duam një bisedë.)

Si mund ta kontrolloj gjendjen e porosisë sime?

Pasi blerja juaj të jetë e plotë, duhet të keni marrë një email që konfirmon porosinë tuaj dhe që përmban një numër ndjekjeje sapo të jetë dërguar porosia. A ka shkuar diçka e keqe? Merrni kontakt dhe ne do ta përpunojmë atë.

PAGESA

  • Ne pranojmë kartat më të mëdha të kreditit dhe debitit duke përfshirë; Visa, Mastercard, Amex, Delta, Switch, Solo dhe Visa Electron. Ne gjithashtu e pranojmë Pay Pal dhe Amazon Pay.
  • Ju do të njoftoheni me e-mail ose telefon sa më shpejt që të jetë e mundur nëse nuk mund të pergatisim porosinë tuaj për arsye; autorizimi i pagesës suaj dështoi, ose nëse ka ndonjë artikull në porosinë tuaj që nuk gjendet më ne stok.

Si gjithmonë-ne jemi këtu për të ndihmuar! Vetëm na jepni një telefonatë në + 44 (0) 207 636 7060, ose email team@mimiholliday.com. Këto linja monitorohen nga 9: 00am në 5: 30pm, nga e hëna deri të premten. Ne premtojmë se nuk do të flasësh me një robot, vetëm njerëz të vërtetë, të dashur për të brendshme.

A MUND TË KESHILLOHEMI SE BASHKU PER MASEN?

Po, sigurisht, dhe do të donim shumë. Mimi Holliday eshte shumë moderne, por është gjithashtu i merr me shumë seriozitet prerjet dhe masat. Ju keni disa opsione këtu; së pari, shikoni udhëzues për masat për informacion në lidhje me stilet dhe përshtatshmërinë e koleksioneve tona. Keni nevojë për më shumë ndihmë? Ne kemi një ekip të tërë të ekspertëve të përshtatshëm për të brendshme femrash në Ekipin tonë të blerjeve personale, të cilët janë të gatshëm dhe të gatshëm t'ju tregojnë në drejtimin e duhur.


Ekipi mund të arrihet në selinë tonë në Londër duke telefonuar 020 7636 7060 mes orëve të 9.30am-5.30pm të hënën-të premten. Përndryshe ju mund t'i dërgoni email ekipit duke përdorur adresën e mëposhtme: team@mimiholliday.com

A OFROJNË GIFT WRAPPING?

Por sigurisht! Dhe lajmi më i mirë është; ne do ta bëjmë nëse ju na kërkoni ose jo. Ne duam që ju të keni përvojën më të mirë çdo herë që dyqan me ne, kështu që ne ofrojmë dhuratë luksoze dhuratë luksoze me çdo mënyrë. Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj