Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

70% OFF

Bisou Bisou Ëndërr Lartë Apex Bra

£ 49.00 £ 14.70

70% OFF

Bisou Bisou Ëndërr Lartë Apex Bra

£ 49.00 £ 14.70

Masat

Incredibly goditur dhe argëtim e kuqe e ndezur e kuqe është e përkryer për festat që vijnë! Këtë sezon të dimrit Mimi ju ka sjellë përsëri sytjen më të mirë të Apex në një astronaut të kuq të trëndafilit të kuq, të zbukuruar me zbukurime delikate të kuqe të buta Bisou Bisou. Projektuar për të përshtatur si është e rregulluar në çdo madhësi, ajo ofron mbështetje të pabesueshme dhe të heqë duke i dhënë një copëz të përsosur nga një filxhan B deri në një filxhan 'FF'. Ndërprerjet janë në anën e forta për t'ju ofruar mbështetje nga nënkalimi duke ju bërë të ndiheni të rehatshme gjatë tërë ditës. Nëse preferoni një ulje më të butë, ne sugjerojmë që të ngjitni një grup dhe poshtë një filxhan. Për shembull, nëse jeni 32d ju mund të zgjidhni një 34c. Modeli vesh 32d. Kodi i stilit: 1A-BRY

♥ Ikona Bisou Bisou

♥ Kajsi me sheqer dhe shampanja

Modeli ♥ vesh madhësinë 34B

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë më shumë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim falas dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 2-3 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 2-3 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
3-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutem Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Përshtypjet e blerësve

Bazuar në shqyrtimin 1 Shkruani një përmbledhje

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj