Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

60% OFF

Bisou Bisou Noir Mbështetësit

£ 29.00 £ 11.60

60% OFF

Bisou Bisou Noir Mbështetësit

£ 29.00 £ 11.60

Masat

Dantella e qerpikës së firmës Mimi Holliday nuk arrin të zhgënjejë dhe të futet në të gjitha të zezat për të kaluarën e fundit në verë. E përkryer për veshje të nxehta të lehta ose për të na parë deri në muajt e vjeshtës. Plotësoni setin me pantallona të gjera sexy në dantella Bisou Bisou.

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim të lirë dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

(Të gjitha urdhërat e vendosura para Nëntorit 17th do të vazhdojnë të marrin paketimin e dhurata falas)

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

Ne dëshirojmë të ofrojmë ndjesë tona për dërgesat e vonuara që po përjetojmë aktualisht. Kjo ka ndodhur për shkak të problemeve të paparashikuara me procesin e shpërndarjes. Ju lutemi sigurohuni që tani jemi duke u kthyer dhe duke punuar dhe përpunuar porositë sa më shpejtë që të mundemi. Faleminderit për durimin tuaj gjatë gjithë kësaj kohe. Ju lutemi të lejoni 3-4 ditë për çdo urdhër të ri.

UK 1-2 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 1-2 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
2-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Të gjitha urdhrat e vendosura pas nëntorit 20th janë të vlefshme për një periudhë shkëmbimi të ditëve të kalendarit 14 pas Ditës së Krishtlindjeve.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutemi shihni kushtet dhe kushtet e plota.

Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj