Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Huckleberry Sexy Knickers

50% OFF

£ 42.00 £ 21.00

Huckleberry Sexy Knickers

50% OFF

£ 42.00 £ 21.00

Masat

Krejtësisht ekskluzive për Mimi Holliday online, Huckleberry është këtu për t'iu përgjigjur të gjitha ëndrrave tuaja të brendshme në pranverë. Ëmbëlsi delikate e qëndisjes së livandës plotëson mëndafshin e kuq të shampanjës dhe mezi ka rrjetë super gjobë në këtë koleksion kapsule të formave klasike Mimi. Alternativa e përkryer për të brendshme femrash tradicionale martesore, dhe e lavdishme si veshin e përditshme. Knicker sexy Huckleberry ecën vijën në mes të përkryer të ëmbël dhe suggestively keq. Rrjeta super e hollë dhe e hollë mbulon pjesën e prapme të thurjes për një vështrim të paepur, klasik të Mimit, ndërsa lulet e qëndisura qëndrojnë në rrjetë në pjesën e përparme. Dy harqe delikate të lavandës zbukurojnë hipsin. Në dispozicion vetëm nga mimiholliday.com.

♥ Rreshtuar me saten mëndafshi të pastër

♥ Dantella botanike e qëndisur

♥ EXCLUSIVE të www.mimiholliday.com

♥ Made në shkronja të shkurtra me copa të kufizuara në dispozicion.

Ne duam që ju të keni përvojën më të mirë çdo herë që dyqan me ne, kështu që ne ofrojmë dhuratë luksoze dhuratë luksoze me çdo mënyrë. Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 1-2 Ditët e Punës £ 7 (Urdhëron mbi £ 95 Pa pagesë)
EUROPE 1-2 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
SHBA 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
2-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutemi shihni kushtet dhe kushtet e plota.

Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj