Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

40% OFF

Imazhi i përsosur jo i mbushur me majë të lartë Apex Bra

£ 39.00 £ 23.40

40% OFF

Imazhi i përsosur jo i mbushur me majë të lartë Apex Bra

£ 39.00 £ 23.40

Masat

PERFEKT FIT + LIFT B-FF CUP. Një dizajn klasik i Mimi Holliday, ky sytjena ofron komoditetin më të fundit, me mbulim të plotë për një copëz dhe mbështetje të natyrshme. Dantella e bardhë e freskët ka një ekuilibër të madh të shtrirjes dhe strukturës, duke ju dhënë të heqë dhe një mbarim të mrekullueshëm gjysmë të thjeshtë. High Apex Bras nga Mimi Holliday janë me të vërtetë të shkëlqyera për të gjitha madhësitë e filxhanëve, me një dizajn të dizajnuar me mjeshtëri. Mbajtësit më të mëdhenj të filxhanit e duan mbështetjen - shpesh të papritur në një gotë kaq të bukur, të gjithë kupën e dantellave.

♥ Zara vesh një 34B

♥ Jo vetëm goxha-ky sytjena është plotësisht engineered për mbështetje në çdo madhësi!

♥ Dantella e butë shtrirje në të bardhë prej porcelani

♥ Ka shiritat plotësisht të rregullueshëm për rehati të shtuar

♥ Dizajn elegant

♥ Style No: SS17-101

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë më shumë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim falas dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 2-3 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 2-3 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
3-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutem Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj